Proprietăți unice: 217
Proprietari: 154
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

324 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Alexandria

2 camere
60 mp
Agenție

8 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii Comerciale Alexandria Str Dunarii

Central, Alexandria

106 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 318.73 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

251 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

177 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Turnu Măgurele

2 camere
55 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan deschidere 36m liniari vis a v ...

Central, Alexandria

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

13.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Teren Extravilan Langa Padure - Draganesti-Vlas ...

Văceni

16.175 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

9.999 €
/ lună 5.56 € / mp / lună

Teren intravilan intre vecini

Poeni

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

30.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren intravilan 3000 mp/Cadastru

Siliștea

3.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18.000 €
/ lună
20.000 €
1.04 € / mp / lună

Teren arabil extravilan zona Alexandria(Teleorm ...

Libertății, Alexandria

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

18.000 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

Teren 2.433mp intravilan sat.Sericu/Blejesti/TR ...

Sericu

2.429 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Spatiu Comercial

Central, Alexandria

290 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă

196 €
/ lună

Inchiriez apartmant 2 camere cu toate facilitat ...

Central, Turnu Măgurele

2 camere
67 mp
Etaj 6
1990
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
21

294 €
/ lună

Apartament Alexandria

Central, Alexandria

3 camere
70 mp
Etaj 3
1982
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona centrala

Central, Alexandria

2 camere
48 mp
Etaj 3
1977
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

307 €
/ lună

Apartament luminos cu 2 camere complet mobilat ...

Central, Alexandria

2 camere
52 mp
Etaj 1
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

370 €
/ lună

Super oferta

Central, Alexandria

2 camere
56 mp
Etaj 2
1979
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera .

Libertății, Alexandria

1 camere
31 mp
Etaj 2
1985
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

216 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Exterior Vest, Alexandria

1 camere
36 mp
Etaj 2
1990 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

392 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Roșiori de Vede

3 camere
78 mp
Etaj 1
1975
Agenție

1 lună în urmă
5

353 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere decomandat

Central, Roșiori de Vede

2 camere
54 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

307 €
/ lună

Inchiriez apartament

1 Mai, Alexandria

2 camere
56 mp
Etaj 4
1995
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

100 €
/ lună

Inchiriez apartament Alexandria

Exterior Vest, Alexandria

2 camere
65 mp
Parter
1980 (Finalizată)
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

48 €
/ lună

Cazare-Inchiriere Regim hotelier, Apartament 2 ...

Central, Alexandria

2 camere
42 mp
Etaj 2
1990
Agenție

2 luni în urmă
10

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Casa de inchiriat zona centrala, langa Poli?ia ...

Central, Alexandria

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

236 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Roșiori de Vede

2 camere
52 mp
Etaj 3
1977
Agenție

2 luni în urmă
3

1.690 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 130m.p.

Central, Alexandria

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

inchiriere hala 350mp,1000mp parcare

Central, Alexandria

350 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
19

2.000 €
/ lună 3.64 € / mp / lună

3 Hale metalice noi 2026 suprafata 550mp-fiecar ...

Poroschia

550 mp utili
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

307 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera

Central, Alexandria

1 camere
30 mp
Etaj 3
1988