Proprietăți unice: 76
Proprietari: 51
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

350 €
/ lună 14 € / mp / lună

INCHIRIEZ spatiu comercial

Central, Alexandria

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Garsoniera Central De Inchiriat mobilata si uti ...

Central, Alexandria

1 camere
30 mp
Parter
1989
Agenție

5 luni în urmă
7

600 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu comercial si teren strada B ...

Central, Alexandria

42 mp utili
62 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

250 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Central, Alexandria

1 camere
30 mp
Parter / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
10

240 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Alexandria

1 camere
35 mp
Etaj 4 / 4
1980
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

981 €
/ lună 9.81 € / mp / lună

Spatiu Comercial vis-a-vis de Liceul Pedagogic

Central, Alexandria

100 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
4

154 €
/ lună

Primesc eleve in gazda

Central, Alexandria

3 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

280 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Alexandria

Central, Alexandria

1 camere
43 mp
Etaj 4
1989
Agenție

9 luni în urmă
4

5 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Hala industriala de inchiriat-581mp utili-Depoz ...

Central, Alexandria

581 mp utili
20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

285 €
/ lună

Apartament de inchiriere Alexandria

Central, Alexandria

2 camere
54 mp
Etaj 2
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

10 €
/ lună 0.50 € / mp / lună

De inchiriat - birouri si cabinete diverse cent ...

Central, Alexandria

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

196 €
/ lună

Inchiriez apartament in Alexandria

Central, Alexandria

2 camere
40 mp
Etaj 4
1970
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Alexandria

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

100 €
/ lună

Inchiriez camera

Central, Alexandria

1 camere
6 mp
Etaj 4
1988
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

576 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

Inchiriere Hala pentru depozitare orei producti ...

Central, Alexandria

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - ideal birouri - fast-food ...

Central, Alexandria

115 mp utili