Proprietăți unice: 3
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

250 €
/ lună

Închiriez apartament

1 Mai, Alexandria

2 camere
60 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună 21.82 € / mp / lună

Teren de inchiriat pozitie excelenta, ideal pen ...

1 Mai, Alexandria

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

304 €
/ lună

Inchiriez apartament

1 Mai, Alexandria

2 camere
56 mp
Etaj 4
1995

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
4

500 €
/ lună

Apartament 3 camere situat la parter, intr un b ...

Patria, Alexandria

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter
1977
Agenție

7 luni în urmă
15

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL ULTRACENTRAL - Str . LIBERTATI ...

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
10

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere SPATIU comercial 100 mp str Bucurest ...

Cuza Vodă, Alexandria

La ~5km distanță

100 mp utili
1982

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

200 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera .

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

1 camere
31 mp
Etaj 2
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

285 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Cuza Vodă, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1900
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartment 3 camere, parter/4, zona centrala (pi ...

Patria, Alexandria

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

245 €
/ lună

Garsoniera 1250

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 2
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
12

20.000 €
/ lună 1.16 € / mp / lună

Teren arabil extravilan zona Alexandria(Teleorm ...

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

17.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial in Alexandria

Libertății, Alexandria

La ~5km distanță

2.385 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

286 €
/ lună

Inchiriez apartament

Cuza Vodă, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 3
1989
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

300 €
/ lună

Inchiriez apartament

Cuza Vodă, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 3 / 1
1998
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

90.000 €
/ lună 1,730.77 € / mp / lună

vand spatiu comercial

Cuza Vodă, Alexandria

La ~5km distanță

52 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

250 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Central, Alexandria

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Parter / 4
1978
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

285 €
/ lună

Apartament de inchiriere Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 2
1990
Agenție

9 luni în urmă
5

450 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Liberta ...

Ultracentral, Alexandria

La ~5km distanță

450 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
6

77 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pe Strada Bucures ...

Ultracentral, Alexandria

La ~5km distanță

77 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

196 €
/ lună 4.90 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Alexandria

Central, Alexandria

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
4

157 €
/ lună

Primesc eleve in gazda

Central, Alexandria

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

7 luni în urmă
6

324 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
1997
Agenție

Mai mult de un an
11

1.200 €
/ lună 7.36 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Alexandria cu 7 eur/ ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

163 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

492 €
/ lună 9.84 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Alexandria

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

2.200 €
/ lună 19.13 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat - ideal birouri - fast-food ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

115 mp utili
Agenție

7 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii Comerciale Alexandria Str Dunarii

Central, Alexandria

La ~5km distanță

106 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

300 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere 65 ...

Central, Alexandria

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 4
1988
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 300 € și 334 €