Proprietăți unice: 76
Proprietari: 51
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

288 €
/ lună

De inchiriat ap 2 camere 1 decembrie

Central, Alexandria

2 camere
52 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
8

294 €
/ lună

De inchiriat ap 2 camere 1 decembrie

Central, Alexandria

2 camere
52 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

229 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Alexandria

1 camere
20 mp
Etaj 3
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 229 € și 231 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

239 €
/ lună 13.28 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat!

Central, Alexandria

18 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere central renovat c ...

Central, Alexandria

2 camere
56 mp
Etaj 3
1997
Agenție

2 luni în urmă
7

59 €
/ lună

Casa Luxi!va asteapta in regim hotelier!

Central, Alexandria

3 camere
75 mp
75 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Pompieri et 4

Central, Alexandria

2 camere
39 mp
Etaj 4 / 4
1984
Agenție

2 luni în urmă
5

373 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Alexandria

2 camere
55 mp
8E
Agenție

3 luni în urmă
2

6 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

3.749 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

229 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Alexandria

2 camere
48 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

345 €
/ lună

Ofer spre inchiriere

Central, Alexandria

2 camere
53 mp
Etaj 9
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 345 € și 346 €
Agenție

6 luni în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament 2 camere str Tudor Vladimirescu Alex ...

Central, Alexandria

2 camere
50 mp
Parter / 4
1986
Agenție

7 luni în urmă
8

240 €
/ lună

garsoniera de inchiriat

Central, Alexandria

1 camere
32 mp
1997
Agenție

7 luni în urmă
6

324 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Alexandria

2 camere
60 mp
1997
Agenție

8 luni în urmă
15

14 €
/ lună 0.13 € / mp / lună

Spatii Comerciale Alexandria Str Dunarii

Central, Alexandria

106 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 318.73 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Alexandria

251 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilan deschidere 36m liniari vis a v ...

Central, Alexandria

22.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

4 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere Spatiu Comercial

Central, Alexandria

290 mp utili
1E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

1.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Alexandria

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
21

294 €
/ lună

Apartament Alexandria

Central, Alexandria

3 camere
70 mp
Etaj 3
1982
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona centrala

Central, Alexandria

2 camere
48 mp
Etaj 3
1977
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

305 €
/ lună

Apartament luminos cu 2 camere complet mobilat ...

Central, Alexandria

2 camere
52 mp
Etaj 1
1978
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

370 €
/ lună

Super oferta

Central, Alexandria

2 camere
56 mp
Etaj 2
1979
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

50.000 €
/ lună 1,428.57 € / mp / lună

Magazin de cartier

Central, Alexandria

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

48 €
/ lună

Cazare-Inchiriere Regim hotelier, Apartament 2 ...

Central, Alexandria

2 camere
42 mp
Etaj 2 / 4
1990
Agenție

2 luni în urmă
10

800 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

Casa de inchiriat zona centrala, langa Poli?ia ...

Central, Alexandria

85 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
3

1.690 €
/ lună 13 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial 130m.p.

Central, Alexandria

130 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

2.200 €
/ lună 6.29 € / mp / lună

inchiriere hala 350mp,1000mp parcare

Central, Alexandria

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

286 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Alexandria

2 camere
55 mp
Etaj 6
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 286 € și 288 €
Agenție

3 luni în urmă
6

307 €
/ lună

Inchiriez Garsoniera

Central, Alexandria

1 camere
30 mp
Etaj 3
1988