Proprietăți unice: 2038
Proprietari: 659
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Suceava

1 camere
36 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

300 €
/ lună

Inchiriez apartament in Vatra Dornei

Central, Vatra Dornei

2 camere
62 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Suceava

2 camere
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

130 €
/ lună

Inchiriez o camera

George Enescu, Suceava

1 camere
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament ultracentral

Ultracentral, Suceava

3 camere
100 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

307 €
/ lună

apartament 2 camere de inchiriat

Central, Câmpulung Moldovenesc

2 camere
56 mp
Etaj 2
Agenție

Ieri
6

307 €
/ lună

apartament 2 camere de inchiriat

Central, Câmpulung Moldovenesc

2 camere
56 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

22 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - 9.600 mp Spataresti langa be ...

Spătărești

9.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

19 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere zona obcini

Obcini, Suceava

2 camere
54 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

31.000 €
/ lună 18.24 € / mp / lună

Teren de vanzare Lipoveni, com. Mitocu Dragomir ...

Lipoveni

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Fălticeni

2 camere
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Paltin

3 camere
60 mp
Etaj 3
Agenție

2 zile în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Suceava

1 camere
22 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Suceava

1 camere
22 mp
Etaj 1
Agenție

2 zile în urmă
3

120.000 €
/ lună 120 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 mp Scheia, zona centrala

Șcheia

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 CD G Enescu

Central, Suceava

2 camere
54 mp
2011
6E
Agenție

2 zile în urmă
16

2.350 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

De Vanzare SAU de Inchiriat: Hale Industriale N ...

Fântâna Mare

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

140.000 €
/ lună 7.02 € / mp / lună

Teren in Dorna Arini, aproape de Vatra Dornei s ...

Dorna-Arini

19.954 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

320 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Câmpulung Moldovenesc

2 camere
47 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Dumbraveni-Salageni

Dumbrăveni

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
5

230 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Sfântu Ilie

1 camere
35 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
2

30 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Vand teren intravilan la DJ208A, Udesti, Suceav ...

Udești

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

307 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat sector 3

Straja

1 camere
34 mp
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

24.900 €
/ lună 52.98 € / mp / lună

Parcele teren 470 mp

Central, Salcea

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

62.000 €
/ lună 17.22 € / mp / lună

Teren intravilan 3600 mp Str. Lovinescu, Radase ...

Rădășeni

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

6.500 €
/ lună 0.70 € / mp / lună

Vand teren intravilan Scheia

Șcheia

9.234 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

1.500 €
/ lună 21.43 € / mp / lună

SPATIU DE INCHIRIAT- ! ocazie rara !

Ultracentral, Vatra Dornei

70 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

1.551 €
/ lună 11.57 € / mp / lună

Spatiu Premium 134.8 mp De Inchiriat Suceava 0 ...

George Enescu, Suceava

134,8 mp utili
5E
2024
Agenție

3 zile în urmă
10

66.500 €
/ lună 40.06 € / mp / lună

Teren Vatra Dornei / Strada Unirii, suprafata d ...

Central, Vatra Dornei

1.660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament nou de inchiriat Central.

Central, Suceava

2 camere
48 mp
Etaj 1