Proprietăți unice: 2038
Proprietari: 659
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună

Apartament 2 camere | Obcini | Prima Inchiriere ...

Obcini, Suceava

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 6
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

250 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat | Nordic | ID:722

George Enescu, Suceava

1 camere
35 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

300 €
/ lună
350 €

Apartament 3 camere | Burdujeni | 85 mp | ID:17 ...

Burdujeni, Suceava

3 camere
85 mp
Parter / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Azi
5

220 €
/ lună

Se inchiriaza microapartament 220e etaj 2 cu ce ...

Burdujeni, Suceava

1 camere
28 mp
1985
Agenție

Azi
9

425 €
/ lună

Apartament 2 camere de vanzare sau inchiriere | ...

Central, Rădăuți

2 camere
50 mp
Agenție

Azi
7

432.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan, 72 ari, zona Salce ...

Central, Salcea

7.200 mp teren
Agenție

15 ore în urmă
8

400 €
/ lună

Chirie apartament 3 camere parter

Șcheia

3 camere
68 mp
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
2

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilant de vanzare in centrul satului ...

Nisipitu

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
12

3.263 €
/ lună

Garsoniera / Jean Bart / Burdujeni

Burdujeni, Suceava

1 camere
11 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament LUX 2 camere, living open space, tot ...

Central, Suceava

3 camere
57 mp
2026
8E
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriere- Centru, Apartament cu 3 camere, 2 b ...

Central, Rădăuți

3 camere
90 mp
Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
1

58 €
/ lună

Caut apartament!

Ipotești

2 camere
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

20 ore în urmă
4

125.000 €
/ lună 25.20 € / mp / lună

Teren intravilan cu pozitionare EXCELENTA

Iaslovăț

4.960 mp teren
Agenție

22 ore în urmă
3

39.500 €
/ lună 3.77 € / mp / lună

Teren 1046 mp, Saru Dornei, deschidere de 183 m ...

Central, Vatra Dornei

10.469 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
8

200.000 €
/ lună 17.54 € / mp / lună

Paulownia Domain

Ciprian Porumbescu

11.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

23 ore în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera 22mp Burdujeni cu centrala ...

Burdujeni, Suceava

1 camere
22 mp
Agenție

Ieri
3

2.150 €
/ lună 19.55 € / mp / lună

Spatiu comercial Ultracentral 110 mp

Ultracentral, Suceava

110 mp utili
1980
Agenție

Ieri
8

400 €
/ lună

Apartament superb | 2 cam | Burdujeni | ID:1775

Burdujeni, Suceava

2 camere
55 mp
1980
4E
Agenție

Ieri
14

550 €
/ lună

Apartament Lux de Inchiriat | Alexanderman Resi ...

Moara

2 camere
62 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, complet utilat Gura Humoru ...

Central, Gura Humorului

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

Ieri
7

380 €
/ lună

Inchiriere, Apartament 3C Decomandat | George E ...

George Enescu, Suceava

3 camere
60 mp
4E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

350 €
/ lună

Apartament 2 camere, parter, G Enescu, ideal pe ...

George Enescu, Suceava

2 camere
Agenție

Ieri
8

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu comercial 2500euro parter ...

Burdujeni, Suceava

300 mp utili
Agenție

Ieri
8

2.500 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiu comercial 2500euro parter ...

Burdujeni, Suceava

300 mp utili
2025
Agenție

Ieri
2

493.000 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teren rezidential Ipotesti

Ipotești

5.800 mp teren
Agenție

Ieri
7

2.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu cu vitrina la strada.

Central, Suceava

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

380 €
/ lună

Apartamentul de inchiriere

Central, Rădăuți

2 camere
78 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

300 €
/ lună

Garsoniera de Inchiriat 43 mp la parter( parter ...

Exterior Vest, Suceava

1 camere
43 mp
Agenție

Ieri
8

300 €
/ lună

Inchiriez garsoniera 43 mp.

Central, Suceava

1 camere
43 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

500 €
/ lună
550 €

Apartament Lux de Închiriat | Alexanderman Resi ...

Sud-Est, Suceava

2 camere
62 mp
Etaj 1
2025