Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Agenție

1 săptămână în urmă
23

380 €
/ lună

Apartament 3 Camere Obcini De Inchiriat 0727817 ...

Vest, Suceava

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 4
1989
Agenție

2 luni în urmă
10

470 €
/ lună

Apartament cu 3 camere - complet mobilat si uti ...

Vest, Suceava

3 camere
66 mp
Etaj 1 / 4
1990
Agenție

Mai mult de un an
17

1.999 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spatiu Birouri - 180 mp! In Suceava! De Inchiri ...

Vest, Suceava

4 camere
180 mp
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Zamca

Vest, Suceava

2 camere
53 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere decomandate in zo ...

Vest, Suceava

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

43.000 €
/ lună 12.99 € / mp / lună

Teren Generos 3.311 mp in Lipoveni Ideal Invest ...

Vest, Suceava

3.311 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
20

5.000 €
/ lună

Pensiune + ferma piscicola (sturion/caviar) | S ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

1.200 mp
4.200 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren vis-a-vis de Hotel Sonnenhof 25 ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

60 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren de vanzare Salcea

Central, Suceava

La ~5km distanță

7.500 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
1

175.000 €
/ lună 87.50 € / mp / lună

Oportunitate , 2000 mp ,posibilitate de extinde ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

430 €
/ lună

Inchiriez Apartament 3 camere

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1987
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

110 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

De vanzare teren 900mp zona Metro Suceava langa ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

95.000 €
/ lună 129.78 € / mp / lună

Teren intravilan in Suceava cu deschidere la st ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

732 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

64.900 €
/ lună 29.50 € / mp / lună

Teren intravilan 2200mp, Suceava / DJ208D

Central, Suceava

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

324 €
/ lună 9 € / mp / lună

inchiriez spatiu birouri ULTRA CENTRAL - 36mp

Central, Suceava

La ~5km distanță

36 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
6

38.000 €
/ lună 38.35 € / mp / lună

Teren 991 MP | Moara Carp | 22 ml Deschidere | ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

991 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

98 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 2
2000
Agenție

3 luni în urmă
13

650 €
/ lună

Marasesti - apartament cu 4 camere decomandate

Central, Suceava

La ~5km distanță

4 camere
85 mp
Etaj 6 / 8
8E
Agenție

3 luni în urmă
12

330 €
/ lună

Apartament cu 2 camere decomandate circular, Ce ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
Agenție

3 luni în urmă
20

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Vila 8 camere inchiriere | ideala birouri | 2 m ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

200 mp utili
2024
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

370 €
/ lună

apartament de inchiriat 370 euro

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 1
1990
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună

apartament parter perfect pentru birou

Ultracentral, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună
500 €

Inchiriez apartament cu trei camere mobilat si ...

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
62 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

750 €
/ lună

Casa de inchiriat, zona Scheia

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
105 mp
200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

370 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
1997
Agenție

1 lună în urmă
1

450 €
/ lună

3 camere Marasesti

Central, Suceava

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 1 / 4
1960
Agenție

1 lună în urmă
16

260 €
/ lună

Apartament in Sfantu Ilie

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
8

220 €
/ lună

Garsoniera confort sporit, Zamca

Central, Suceava

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
8

320 €
/ lună

Inchiriez 2 camere zona Sf.Ioan

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, central

Central, Suceava

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4