Proprietăți unice: 88
Proprietari: 19
Agenție

Ieri
9

4.001 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Spatiu Scheia | 565 mp | open space | 2 nivele ...

Obcini, Suceava

565 mp utili
2E
2010
Agenție

3 zile în urmă
7

2.001 €
/ lună 7.94 € / mp / lună

Spatiu Obcini | 251 mp | open space | ID: 1772

Obcini, Suceava

252 mp utili
1E
1992
Agenție

1 săptămână în urmă
9

550 €
/ lună

Apartament Bloc nou | 2 cam | ID: 1746

Obcini, Suceava

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 6
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
4

350 €
/ lună

Apartament 2 camere | Obcini | Parcare | Bloc N ...

Obcini, Suceava

2 camere
42 mp
Etaj 1
2021
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

330 €
/ lună

Închiriez ap. 2 camere decomandat ,Obcini, Suc ...

Obcini, Suceava

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 50
1990
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

500 €
/ lună
550 €

Apartament superb | Loc de parcare inclus | ID: ...

Obcini, Suceava

2 camere
62 mp
Etaj 1
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

450 €
/ lună

Apartament 2 camere | Obcini | Prima Inchiriere ...

Obcini, Suceava

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 6
2025
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

19 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere zona obcini

Obcini, Suceava

2 camere
54 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
16

370 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere Obcini

Obcini, Suceava

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 3
2018
Agenție

1 lună în urmă
13

800 €
/ lună

Apartament superb | Loc de parcare | ID: 1699

Obcini, Suceava

3 camere
70 mp
Etaj 1 / 6
2025
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 Camere | Bloc Nou | Parcare Subter ...

Obcini, Suceava

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
2020
Agenție

1 lună în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament 2 Camere | Obcini | Etaj 1 | Parcare ...

Obcini, Suceava

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 4
2020
Agenție

2 luni în urmă
10

430 €
/ lună

Apartament superb | 2 cam | Loc de parcare priv ...

Obcini, Suceava

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 10
2022
Agenție

2 luni în urmă
10

3.900 €
/ lună 15.60 € / mp / lună

Spatiu birouri cabinete| Obcini | 250 mp (P+M ...

Obcini, Suceava

250 mp utili
2010
Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 cam | Cheltuieli incluse | ID: 166 ...

Obcini, Suceava

2 camere
45 mp
Parter / 1
2015
Agenție

4 luni în urmă
14

700 €
/ lună

De Inchiriat Casă 3 camere +dependinț ...

Obcini, Suceava

3 camere
110 mp
500 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
15

2.196 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu 183 mp de Inchiriat I Suceava/Intra ...

Obcini, Suceava

183 mp utili
2E
2015
Agenție

7 luni în urmă
13

350 €
/ lună

Apartament Obcini | 3 cam | ID: 1419

Obcini, Suceava

3 camere
63 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

7 luni în urmă
7

3.520 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial | 220 mp | Suceava | Alexander ...

Obcini, Suceava

220 mp utili
6E
2025
Agenție

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat | 2 cam | Obcini | ID:9 ...

Obcini, Suceava

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

350 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in obcini

Obcini, Suceava

1 camere
36 mp
Etaj 1 / 4
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.950 €
/ lună 15.60 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri sau cabinete| Obcini | 25 ...

Obcini, Suceava

125 mp utili
2010
Agenție

1 săptămână în urmă
9

370 €
/ lună

Apartament 2 camere+parcare

Obcini, Suceava

2 camere
55 mp
Etaj 2
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
4

98.000 €
/ lună 84.48 € / mp / lună

Teren de vanzare in Obcini, 1160 mp, deschidere ...

Obcini, Suceava

1.160 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

149 €
/ lună

Inchiriez o camera in ap.cu 3-la comun in Obcin ...

Obcini, Suceava

3 camere
70 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
14

320 €
/ lună

Obcini-3 camere decomandate, mobilate si utilat ...

Obcini, Suceava

3 camere
62 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Obcini

Obcini, Suceava

1 camere
34 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

1.000 €
/ lună

Apartament modern 3 camere, bloc nou, etaj inte ...

Obcini, Suceava

3 camere
64 mp
Etaj 6 / 7
2025
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera potrivita ptr activitate b ...

Obcini, Suceava

1 camere
24 mp
1984
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament Obcini | 3 cam | ID: 1732

Obcini, Suceava

3 camere
70 mp
1989
4E