Proprietăți unice: 6
Proprietari: 0
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

335 €
/ lună

Casute moderne in Vestem | 36 mp | terasa acope ...

Veștem

2 camere
36 mp
2.000 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
11

1.650 €
/ lună 8.25 € / mp / lună

Spatiu comercial | La strada | 200 MP | Teren 3 ...

Veștem

200 mp utili
2024
Agenție

2 luni în urmă
9

81.999 €
/ lună 10.93 € / mp / lună

Teren de 7.500 mp de vanzare in Bradu, Avrig-CO ...

Veștem

7.500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
7

18.000 €
/ lună 32.73 € / mp / lună

Teren 550 mp de vanzare in Tocile

Veștem

550 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

59.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren | 3700 mp | Deschidere la DN | Intrare Ve ...

Veștem

3.700 mp teren
Agenție

Azi
1

37.500 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Reducere masiva! 3 terenuri extravilane 2400 mp ...

Veștem

2.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

31.900 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 1.100mp Mohu, Selim ...

Mohu

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

195.000 €
/ lună 75 € / mp / lună

Teren cu autorizatie de constructie, Mohu (Sibi ...

Mohu

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

27.000 €
/ lună 57.45 € / mp / lună

Teren intravilan | 418 mp | Sat Mohu, comuna Se ...

Mohu

La ~5km distanță

470 mp teren

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

380.000 €
/ lună 253.33 € / mp / lună

Teren intravilan curti constructii, constructii ...

Mohu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

62.500 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren extravilan de 2500 mp Mohu

Mohu

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

66.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren premium in Mohu, Selimbar | Locatia ideal ...

Mohu

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

190.000 €
/ lună 27.54 € / mp / lună

Oportunitate Premium: 6.900 mp Intravilan Hub L ...

Mohu

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

103.900 €
/ lună 100.87 € / mp / lună

Teren intravilan de 1039 mp in localitatea Mohu ...

Mohu

La ~5km distanță

1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

119.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren 8500 mp Dealul Gusteritei DJ 106

Bungard

La ~5km distanță

4 camere
8.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

12.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Vand teren arabil extravilan Bungard

Bungard

La ~5km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 0.15 € / mp / lună

Inchiriez/vand teren dealul daii

Bungard

La ~5km distanță

4.100 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
7

100.000 €
/ lună 166.39 € / mp / lună

Teren 601 mp cu autorizatie de constructie casa ...

Bungard

La ~5km distanță

601 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

65.000 €
/ lună 162.50 € / mp / lună

Teren 400 mp Selimbar - Zona Bungard - Oportuni ...

Bungard

La ~5km distanță

400 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
19

1.000 €
/ lună

Casa moderna de inchiriat mobilata utilata cu g ...

Bungard

La ~5km distanță

4 camere
130 mp
Agenție

2 luni în urmă
9

65.000 €
/ lună
64.000 €
161.69 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Selimbar / Bungard

Bungard

La ~5km distanță

402 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

44.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Oportunitate de investitieTeren agricol in Bung ...

Bungard

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

450 €
/ lună

Apartament modern 2 camere decomandate balcon l ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
2023
3E
Agenție

1 lună în urmă
10

501 €
/ lună

Apartament 3 camere | etaj 2 | Azure Residence

Șelimbăr

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
2020
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

380 €
/ lună

Garsoniera moderna 38 mp utili etajul 1 cu balc ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

5 camere
38 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

450 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

SPATIU BIROURI 3 CAMERE | 66 MP | PARCARE INCLU ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

66 mp utili
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

1.000 €
/ lună

Apartament | 100 MPU | zona parcul Sub Arini

Șelimbăr

La ~5km distanță

3 camere
100 mp
1 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

59.000 €
/ lună 60.20 € / mp / lună

Teren | Extravilan | Oportunitate Investitie | ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

980 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
13

335 €
/ lună

Casute moderne in Vestem | 36 mp | terasa acope ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

470 €
/ lună

Apartament 2 camere 45 mp cu loc de parcare inc ...

Șelimbăr

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2