Proprietăți unice: 181
Proprietari: 20
Agenție

Ieri
10

2.400 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de birouri | 375MPU | Loc de parcare | C ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

375 mp utili
4E
Agenție

Ieri
19

850 €
/ lună

Apartament 3 camere | Etaj 4 | Lift | Calea Dum ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
120 mp
Etaj 4 / 4
2013
Agenție

Ieri
13

650 €
/ lună

Apartament 3 camere | Etaj 2 | Lift | Calea Dum ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
85 mp
Etaj 2 / 4
2013

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
15

750 €
/ lună

Apartament 3 camere | Etaj 2 | Lift | Calea Dum ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 4
2013
Agenție

6 zile în urmă
3

2.500 €
/ lună 14.04 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat 178mp - Dumbravii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

178 mp utili
4E
2020
Agenție

6 zile în urmă
18

850 €
/ lună

Apartament 3 camere, Modern, Nou, Parcare, Parc ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
130 mp
Etaj 4 / 4
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
8

900 €
/ lună 10 € / mp / lună

SPAȚIU COMERCIAL DE ÎNCHIRIAT CALEA DUMBRĂVII | ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

90 mp utili
3E
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
10

400 €
/ lună

Apartament 2 camere| Utilitati incluse | Zona S ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

2 camere
90 mp
Parter
1970
Agenție

1 săptămână în urmă
16

750 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Sibiu - 3 camere - z ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
90 mp
Etaj 2 / 4
2015
Agenție

1 săptămână în urmă
12

450 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat de închiriat | Z ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

2 camere
51 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

450 €
/ lună

Apartamet cu 2 camere, 50mp utili+balcon, etaj ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
13

160 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birouri 20-250 mp zona Calea Dumbravii Sibiu

Calea Dumbrăvii, Sibiu

20 mp utili
4E
2014
Agenție

1 săptămână în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament 3 camere modern Calea Dumbravii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
75 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
7

850 €
/ lună

Apartament 3 camere modern zona Calea Dumbravii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
85 mp
Etaj 4 / 4
2015
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

650 €
/ lună

Apartament de închiriat – Central, Calea Dumbră ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

600 €
/ lună

Apartament 3 camere, Calea Dumbravii, bloc cu l ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
68 mp
Etaj 5 / 8
1980
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament 3 camere modern, Dumbravii, Sub Arin ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
100 mp
Etaj 2 / 4
2015
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

660 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandate Calea Dumbravii ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
68 mp
Etaj 4 / 4
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

410 €
/ lună

Apartament 2 camere 56 mp utili etaj 3 pivnita ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

2 camere
56 mp
Etaj 3 / 4
2000
Agenție

5 zile în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat 2 camere Sibiu Calea Du ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

2 camere
50 mp
1980
4E
Agenție

5 zile în urmă
9

800 €
/ lună 6.40 € / mp / lună

Spatiu de birouri | 125MPU | Loc de parcare | C ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

125 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
17

430 €
/ lună

Apartament la casa de inchiriat Utilitati inclu ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
52 mp
1E
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

800 €
/ lună

Apartament modern de 3 camere si 2 terase in zo ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

3 camere
81 mp
Parter / 3
2013
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament 2 camere Dumbravii & Siretului

Calea Dumbrăvii, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 3
2008
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
18

3.500 €
/ lună 11.29 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu comercial premium Calea Dum ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

310 mp utili
1E
1996
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

1.250 €
/ lună 9.92 € / mp / lună

SPAȚIU BIROURI DE ÎNCHIRIAT SIBIU ZONA CALEA DU ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

126 mp utili
4E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
15

550 €
/ lună

Apartament de inchiriat, zona Calea Dumbravii, ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

2 camere
60 mp
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament decomandat la casa 61mp | debara | z ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

2 camere
61 mp
Etaj 1 / 1
2000
Agenție

3 săptămâni în urmă
12

1.450 €
/ lună 10.74 € / mp / lună

Spațiu de Birouri | 135 Mp | Loc de Parcare | C ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

135 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

1.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Spațiu Comercial | 92 Mp | Loc de Parcare | Cal ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

90 mp utili