Proprietăți unice: 18
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

360 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere, str. Tilisca

Tilișca, Sibiu

2 camere
64 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
10

290.000 €
/ lună 325.84 € / mp / lună

Teren intravilan pentru constructie casa Sibiu, ...

Tilișca, Sibiu

890 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
56

1.800 €
/ lună

Vila 8 camere,5 bai,garaj,poarta automatizata,3 ...

Tilișca, Sibiu

8 camere
360 mp
800 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
33

1.800 €
/ lună

Casa cu 8 camere si 800 mp curte in zona Calea ...

Tilișca, Sibiu

8 camere
300 mp
900 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

6 luni în urmă
13

410 €
/ lună

Apartament cu 3 camere 2 balcoane loc parcare i ...

Tilișca, Sibiu

3 camere
65 mp
Etaj 2
2000
Agenție

6 luni în urmă
4

330 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat | 45 mp | zona ...

Tilișca, Sibiu

2 camere
45 mp
Etaj 1
2008
Agenție

7 luni în urmă
15

1.700 €
/ lună
1.800 €

Casa individuala cu teren 800 mp cartier Tilisc ...

Tilișca, Sibiu

8 camere
360 mp
800 mp teren
2000
Agenție

8 luni în urmă
6

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat

Tilișca, Sibiu

2 camere
60 mp
Etaj 2
2012
Agenție

10 luni în urmă
10

460 €
/ lună

Apartament 4 camere, 2 bai, 2 balcoane, etaj 1, ...

Tilișca, Sibiu

4 camere
90 mp
Etaj 1
3E
Agenție

Mai mult de un an
11

500 €
/ lună

Apartament decomandat 75mpu 3 camere de inchiri ...

Tilișca, Sibiu

3 camere
75 mp
2013
4E
Agenție

Mai mult de un an
30

1.800 €
/ lună

Casa individuala de inchiriat garaj pivnita cur ...

Tilișca, Sibiu

9 camere
360 mp
850 mp teren
2010
Agenție

1 lună în urmă
9

480 €
/ lună

Apartamanet 3 camere de inchiriat mobilat utila ...

Tilișca, Sibiu

3 camere
100 mp
Parter / 3
2016
Agenție

1 lună în urmă
6

450 €
/ lună

Apartament 3 camere decomandat zona Tilisca/PET ...

Tilișca, Sibiu

3 camere
100 mp
2010
2E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 450 € și 490 €
Agenție

2 luni în urmă
1

450 €
/ lună

Apartament 3 camere, 2 bai (100mp), curte propr ...

Tilișca, Sibiu

3 camere
100 mp
Parter
Agenție

4 luni în urmă
14

450 €
/ lună

Apartament 3 camere balcon in zona Tilisca din ...

Tilișca, Sibiu

3 camere
65 mp
Etaj 1 / 4
2005
Agenție

9 luni în urmă
9

380 €
/ lună

Apartament 3 camere 100mp zona Tilisca

Tilișca, Sibiu

3 camere
120 mp
Etaj 5
Agenție

9 luni în urmă
7

580 €
/ lună

Apartament 3 cam. - 65 mp, curte proprie, pet f ...

Tilișca, Sibiu

3 camere
65 mp
Parter / 2
2008
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

1.700 €
/ lună

Inchiriez vila, suprafata utila 360mp, Sibiu, s ...

Tilișca, Sibiu

4 camere
360 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
5

2.178 €
/ lună
1.800 €
11.17 € / mp / lună

Spatiu birouri 195mp Scoala de inot

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

195 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
7

791 €
/ lună 11.30 € / mp / lună

Spațiu Comercial | 70 mp | Calea Dumbrăvii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

369 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Calea Dumbravii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
1990

Agenție

Mai mult de un an
3

201 €
/ lună 5.58 € / mp / lună

CHIRIE cabinet masaj / manichiura Calea Dumbra ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Parter
2000
Agenție

Mai mult de un an
6

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – 50 mp, zona Cal ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Demisol
1980
Agenție

Mai mult de un an
11

1.500 €
/ lună 11.54 € / mp / lună

Spatiu de birouri, 130 mp utili, finisat la che ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

130 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
7

650 €
/ lună

Apartament de inchiriat la vila 4 camere Sibiu ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Etaj 2
2010
Agenție

Mai mult de un an
6

320 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandate pe Calea Dumbra ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1977
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

138 €
/ lună

Inchiriere camere in camin studen?esc

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Agenție

Mai mult de un an
8

2.420 €
/ lună
2.000 €
10.17 € / mp / lună

Spatiu comercial Calea Dumbravii

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

238 mp utili
4E
Agenție

Mai mult de un an
3

1.200 €
/ lună

Casa de inchiriat individuala Sibiu Calea Dumbr ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

6 camere
221 mp
100 mp teren
f.s. 10 m
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 1,200 € și 1.230 €
Agenție

Mai mult de un an
6

5.082 €
/ lună
4.200 €
14.52 € / mp / lună

Spatiu birouri Clasa A 350mp zona Calea Dumbrav ...

Calea Dumbrăvii, Sibiu

La ~5km distanță

350 mp
6E