Proprietăți unice: 31
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Sibiu Cartieru ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
46 mp
Etaj 2 / 5
2019
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

600 €
/ lună

Spațiu de Birouri Premium – The Lake Home, Sibi ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
59 mp
Parter / 5
2026
Agenție

3 săptămâni în urmă
25

800 €
/ lună

Apartament 4 camere | Decomandat | Zona Tinere ...

Tineretului, Sibiu

5 camere
140 mp
Etaj 2 / 2
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
12

600 €
/ lună

Apartament 3 camere de lux de inchiriat Cartier ...

Tineretului, Sibiu

3 camere
63,4 mp
4E
Agenție

1 lună în urmă
26

500 €
/ lună

Apartament 3 camere |72MPU| 2 Băi | Balcon | Li ...

Tineretului, Sibiu

3 camere
72 mp
Etaj 1 / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă
10

630 €
/ lună 11.67 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat 54 mp cu vitrina ...

Tineretului, Sibiu

54 mp utili
3E
2020
Agenție

2 luni în urmă
14

1.200 €
/ lună

Casa / vila 5 camere zona Tineretului Sibiu

Tineretului, Sibiu

5 camere
170 mp
300 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
19

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Casa de inchiriat- spatiu de birouri - curte- ...

Tineretului, Sibiu

6 camere
200 mp
Parter / 1
2020
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2.818 €
/ lună 21.68 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, jud. Sibiu, Str. ...

Tineretului, Sibiu

130,8 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
20

600 €
/ lună

Apartament superb de 2 camere de închiriat – li ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
55 mp
Etaj 1 / 4
2025
Agenție

7 luni în urmă
6

1.200 €
/ lună

Casa de inchiriat 6 camere Sibiu Tineretului

Tineretului, Sibiu

6 camere
180 mp
300 mp teren
2000
Agenție

7 luni în urmă
10

400 €
/ lună

Inchiriez 2 camere, in bloc nou,cu parcare(2loc ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
47 mp
Parter / 3
2022
Agenție

8 luni în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 3 camere zona Tineretului

Tineretului, Sibiu

3 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
2018
Agenție

9 luni în urmă
10

480 €
/ lună

Apartament 2 camere curte si parcare in zona Th ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
39 mp
Parter / 4
2022
Agenție

10 luni în urmă
6

1.800 €
/ lună

Casa de inchiriat 6 camere Sibiu Tineretului

Tineretului, Sibiu

6 camere
180 mp
300 mp teren
2000
Agenție

10 luni în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament modern cu 2 camere 50 mp si parcare ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
50 mp
Parter
2020
Agenție

10 luni în urmă
10

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - 30 mp - zona fo ...

Tineretului, Sibiu

30 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere decomandat in Deventer S ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
49 mp
2023
4E
Agenție

1 lună în urmă
13

750 €
/ lună

Casa situata in Zona Tineretului, curte proprie ...

Tineretului, Sibiu

4 camere
160,8 mp
145 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

308.000 €
/ lună 128.33 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sibiu

Tineretului, Sibiu

2.400 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
6

360 €
/ lună

Apartament 2 camere mobilate utilate balcon par ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 3
2019
Agenție

2 luni în urmă
12

360 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Sibiu, etaj 1/4, lif ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
44 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
4

400 €
/ lună

Penthouse de inchiriat 2 camere terasa Sibiu De ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 4 / 4
2025
Agenție

2 luni în urmă
16

550 €
/ lună

Ap decomandat de lux, cu 2 camere si 2 terase m ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 4
2025
Agenție

2 luni în urmă
10

380 €
/ lună

Apartament modern 2 camere de inchiriat Devente ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
54 mp
Etaj 2
Agenție

3 luni în urmă
17

635 €
/ lună

Ap mobilat modern, 2 camere, decomandat, 2 tere ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

7 luni în urmă
7

420 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Sibiu Lake Hom ...

Tineretului, Sibiu

2 camere
44 mp
Etaj 2 / 4
2018
Agenție

Mai mult de un an
19

1.600 €
/ lună

Casa noua de inchiriat 5 camere 200mp si Garaj ...

Tineretului, Sibiu

4 camere
200 mp
200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
38

1.200 €
/ lună

Casa noua de inchiriat 5 camere 200mpu si Garaj ...

Tineretului, Sibiu

4 camere
200 mp
200 mp teren
Agenție

Azi
11

1.200 €
/ lună

Casa de inchiriat 6 camere Sibiu Tineretului

Tineretului, Sibiu

4 camere
200 mp