Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

5.500 €
/ lună 1,100.00 € / mp / lună

Padure mixta 5.15 ha - Salcau, Sibiu | 40 km Si ...

Șalcău

5 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Mihăileni

La ~5km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 2
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.500 €
/ lună 1.50 € / mp / lună

Inchirirz hala industriala spa?iu comercial

Nocrich

La ~10km distanță

1.000 mp utili
3.470 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
7

12.000 €
/ lună 10.76 € / mp / lună

Teren intravilan in Zlagna - jud. Sibiu

Zlagna

La ~10km distanță

1.115 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
4

4.448.000 €
/ lună 1.48 € / mp / lună

INVESTITIE REZILIENTA 300 HA Teren de vanzare i ...

Zlagna

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
19

22.000 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren extravilan 2.000 mp cu acces direct la DN ...

Moșna

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună
65.000 €
30.30 € / mp / lună

Teren Jud. Sibiu intravilan 1980 MP

Ruși

La ~15km distanță

1.980 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

35.000 €
/ lună 30.38 € / mp / lună

Teren intravilan 1152mp, loc de casa, utilitati ...

Ruși

La ~15km distanță

1.152 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
11

1.100 €
/ lună 11 € / mp / lună

Comision 0 Spatiu comercial 100mp alimentatie p ...

Slimnic

La ~15km distanță

100 mp utili
1E
2018
Agenție

10 luni în urmă
11

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Spatiu comercial | 200 mp | Slimnic

Slimnic

La ~15km distanță

200 mp utili
1E
Agenție

1 lună în urmă
2

120.000 €
/ lună 118.81 € / mp / lună

Teren intravilan Sibiu Slimnic

Slimnic

La ~15km distanță

1.010 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

26.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare pentru Cabana, Zona ...

Slimnic

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

900 €
/ lună

Apartament de inchiriat pentru echipe de muncit ...

Slimnic

La ~15km distanță

4 camere
150 mp
Etaj 1 / 1
2018
Agenție

11 luni în urmă
7

199 €
/ lună 6.63 € / mp / lună

Spatiu comercial | Renovat | Zona centrala - Sl ...

Slimnic

La ~15km distanță

30 mp utili
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

12.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatii Frigorifice - 2000 mp - Depozitare - Ref ...

Hamba

La ~15km distanță

1E
Agenție

1 lună în urmă
6

34.500 €
/ lună 78.59 € / mp / lună

COMISION 0% - Teren INTRAVILAN Hamba, jud. Sibi ...

Hamba

La ~15km distanță

439 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

58.000 €
/ lună 81.92 € / mp / lună

TEREN DE VANZARE HAMBA | Priveliste de poveste!

Hamba

La ~15km distanță

708 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

108.864 €
/ lună 108 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sibiu(Sura Mare) ...

Hamba

La ~15km distanță

1.008 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

307.200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren Extravilan de vanzare, Hamba (Sibiu), 38. ...

Hamba

La ~15km distanță

38.400 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

45.305 €
/ lună 85 € / mp / lună

Teten intravilan de vanzare in Sibiu, 533 mp, i ...

Hamba

La ~15km distanță

533 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

75.000 €
/ lună 104.60 € / mp / lună

Teren constructie P+M, Sura Mare- Hamba, 717mp, ...

Hamba

La ~15km distanță

717 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand sau schimb teren

Hamba

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

100.720 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, Localitat ...

Hamba

La ~15km distanță

1.259 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

75.200 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, Localitat ...

Hamba

La ~15km distanță

752 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren extravilant Hamba

Hamba

La ~15km distanță

2.500 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
6

124.900 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare 15,600 mp zona loc. ...

Hamba

La ~15km distanță

15.600 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 62.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Daia Noua Sibiu - Ideal casa s ...

Nou

La ~15km distanță

400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

22.000 €
/ lună 88 € / mp / lună

Teren intravilan cu toate utilitatile si drum a ...

Nou

La ~15km distanță

250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

28 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Loc de casa in Seica Mare 700 mp - asfalt - cu ...

Șeica Mare

La ~15km distanță

700 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
2

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spatiu comercial - Seica Mare

Șeica Mare

La ~15km distanță

150 mp utili