Teren intravilan Sibiu Slimnic

120.000 € / lună
118.81 € / mp / lună

Slimnic, Judeţul Sibiu

Suprafață teren:
1.010 mp

Descriere spațiu comercial

Agentia imobiliara Inovativ ofera spre vanzare teren intravilan, curti constructii, cu o suprafata utila de 1010 mp, cu o deschidere stradala de 19 metri liniari, situat in Slimnic. Terenul este amplasat la intrare in localitate, la soseaua principala, avand utilitatile in imediata apropiere.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă rurală
Actualizat în: 23 Aprilie 2026 ID anunț: 1350158

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, în Sadu
110.000 € / lună
Județul Sibiu, Sadu
829 mp teren
Spațiu comercial, în Șelimbăr
120.000 € / lună
Județul Sibiu, Șelimbăr
2.000 mp teren
Spațiu comercial, în Hamba
108.864 € / lună
Județul Sibiu, Hamba
1.008 mp teren
Spațiu comercial, în Porumbacu de Jos
115.500 € / lună
Județul Sibiu, Porumbacu de Jos
3.300 mp teren
Spațiu comercial, în Gușterița
125.000 € / lună
Sibiu, Gușterița
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Șura Mică
125.000 € / lună
Județul Sibiu, Șura Mică
4.900 mp teren
Spațiu comercial, în Porumbacu de Jos
117.000 € / lună
Județul Sibiu, Porumbacu de Jos
7.800 mp teren
Spațiu comercial, în Șura Mare
120.000 € / lună
Județul Sibiu, Șura Mare
3.480 mp teren
Spațiu comercial, în Turnișor
111.000 € / lună
Sibiu, Turnișor
2.200 mp teren