Proprietăți unice: 510
Proprietari: 129
Agenție

1 săptămână în urmă
7

700 €
/ lună 8.24 € / mp / lună

De inchiriat spatiu pentru birou

Ultracentral, Satu Mare

85 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

270 €
/ lună

Dau in chirie apartament 2 camere in Carpati 2

Carpați 2, Satu Mare

2 camere
54 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
10

370 €
/ lună

Apartament ultramodern cu 2 camere | Parter

Micro 14, Satu Mare

2 camere
33,5 mp
Parter / 4
1970

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

700 €
/ lună 5 € / mp / lună

De Închiriat Spațiu birouri Careiului Satu Mare

Careiului, Satu Mare

140 mp utili
1E
2010
Agenție

1 lună în urmă
17

870 €
/ lună 10 € / mp / lună

Micro 17 | Spatiu comercial - 87 mp pe Independ ...

Micro 17, Satu Mare

87 mp utili
8E
1980
Agenție

1 lună în urmă
8

250 €
/ lună

Chirie 2 Camere Satu Mare Central

Central, Satu Mare

2 camere
45 mp
Etaj 1 / 4
1970
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
14

340 €
/ lună

Chirie 2 Camere Satu Mare Central

Central, Satu Mare

2 camere
77 mp
Etaj 2 / 3
1970
Agenție

1 lună în urmă
17

290 €
/ lună

Ultracentral | Apartament cu 2 camere - Etaj 1

Ultracentral, Satu Mare

2 camere
44 mp
Etaj 1 / 3
1934
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Chirie 2 Camere Satu Mare Central

Central, Satu Mare

2 camere
65 mp
Etaj 2 / 6
2010
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Chirie 3 Camere Satu Mare B-dul Cloșca

Cloșca, Satu Mare

3 camere
68 mp
Etaj 2
1980
Agenție

2 luni în urmă
18

1.201 €
/ lună 11.33 € / mp / lună

VIDEO | Spatiu comercial ULTRACENTRAL 106 mp + ...

Ultracentral, Satu Mare

106,77 mp utili
3E
1934
Agenție

2 luni în urmă
5

220 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

VIDEO - 14 Mai | Teren intravilan 1.001 mp | Re ...

14 Mai, Satu Mare

1.001 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
11

350 €
/ lună

De inchiriat apartament 3 camere Micro 16 Parte ...

Micro 16, Satu Mare

3 camere
65 mp
Parter
1980
Agenție

2 luni în urmă
11

1.051 €
/ lună 12.22 € / mp / lună

VIDEO | Vad excelent! Spatiu comercial 86 mp + ...

Cloșca, Satu Mare

86 mp utili
4E
1980
Agenție

3 luni în urmă
15

500 €
/ lună

De Inchiriat Apartament 3 camere Semicetral

Semicentral, Satu Mare

3 camere
75 mp
Parter
2010
Agenție

6 luni în urmă
11

400 €
/ lună

De inchiriat: apartament cu 4 camere in Centru ...

14 Mai, Satu Mare

4 camere
110 mp
Etaj 9
1978
Agenție

8 luni în urmă
16

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial cu 3 locuri de parcare in comp ...

Botizului, Satu Mare

50 mp utili
2024
Agenție

9 luni în urmă
9

266 €
/ lună

De inchiriat: Apartament la casa in zona Centra ...

Central, Satu Mare

3 camere
80 mp
20 mp teren
f.s. 1 m
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.143 €
/ lună
945 €
8.47 € / mp / lună

Birou 5 camere, 135mp, Satu Mare

Semicentral, Satu Mare

135 mp
Agenție

10 luni în urmă
2

700 €
/ lună 5.47 € / mp / lună

Birou 128mp, Satu Mare, 700 EUR

Semicentral, Satu Mare

128 mp
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
13

300 €
/ lună

Centru | Apartament cu 2 camere | Gata de mutat

Central, Satu Mare

2 camere
48 mp
Etaj 4
1980
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
6

6.292 €
/ lună
5.200 €
16.43 € / mp / lună

Spații birouri Satu Mare (383 mp)

Semicentral, Satu Mare

383 mp
2E
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

2.117 €
/ lună
1.750 €
17.64 € / mp / lună

Birou 120m², Satu Mare, €1750

Semicentral, Satu Mare

120 mp
Parter / 2
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 4.74 € / mp / lună

Spatiu comercial Satu Mare, Lucian Blaga

Soarelui, Satu Mare

211 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

300 €
/ lună

Apartament 2 camere central parter de inchiriat

Central, Satu Mare

2 camere
50 mp
Parter
1975
Agenție

Mai mult de un an
17

1.000 €
/ lună

Casa parter de inchiriat, semicentral

Semicentral, Satu Mare

7 camere
220 mp
1.200 mp teren
f.s. 20 m
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

1.815 €
/ lună
1.500 €
12.96 € / mp / lună

Spațiu de ÎNCHIRIAT CENTRAL

Ultracentral, Satu Mare

140 mp utili
2023
Agenție

6 zile în urmă
1

2.700 €
/ lună 13.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Piata Libertat ...

Ultracentral, Satu Mare

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
18

1.100 €
/ lună

CASA CU 4 DORMITOARE ,STR BASMELOR ,SATU MARE

Burdea, Satu Mare

4 camere
215 mp
1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

330 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament in bloc nou Car ...

Carpați 2, Satu Mare

2 camere
50 mp
Etaj 1
2000