Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
/ lună 11.52 € / mp / lună

Teren intravilan+extravilan

Decebal

3.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

55.000 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 2000 mp, in Deceba ...

Decebal

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

105.000 €
/ lună 14.96 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 7020 mp, in Deceba ...

Decebal

7.020 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 4.63 € / mp / lună

Teren cu nuci, 5.400mp, zona - Decebal, Comuna ...

Decebal

5.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

1.650 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri ULTRACENTRAL

Decebal

60 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

380 €
/ lună 2.35 € / mp / lună

Hala de inchiriat in Satu Mare I Parc Industria ...

Vetiș

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
20

600 €
/ lună

Casa 3 camere de inchiriat | 115mp | Zona Vetis

Vetiș

La ~5km distanță

3 camere
115 mp
907 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
13

1.650 €
/ lună 27.50 € / mp / lună

Inchiriere spatiu de birouri ULTRACENTRAL

Vetiș

La ~5km distanță

60 mp utili

Agenție

4 luni în urmă
2

237.643 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 27.958 mp, in Veti ...

Vetiș

La ~5km distanță

27.958 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

11.000 €
/ lună 9.73 € / mp / lună

Teren intravilan 1.130 mp ,in Vetis

Vetiș

La ~5km distanță

1.130 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

119.000 €
/ lună 158.67 € / mp / lună

Teren intravilan 750 mp, front 31 m Zona premiu ...

Dara

La ~5km distanță

750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

200 €
/ lună

Spaiu de inchiriat central

Dara

La ~5km distanță

30 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

9.500 €
/ lună 15.83 € / mp / lună

4 Parcele Teren Intravilan | Strada Dara | 600 ...

Dara

La ~5km distanță

600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

75.000 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Teren intravilan industrial 52 ari , Vetis , to ...

Oar

La ~5km distanță

5.250 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

26.900 €
/ lună 8.41 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, 3200 mp, zona Veti ...

Oar

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
9

7.500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hala industriala 3000 mp de inchiriat zona Stra ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

550 €
/ lună 3.67 € / mp / lună

hala industriala servis spatiu cazare, bar -clu ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

1.800 €
/ lună 1.44 € / mp / lună

Chirie hala industriala 1250 mp , zona Drumul C ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

1.250 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
12

1.850 €
/ lună 1.45 € / mp / lună

Inchiriere hala zona Str. Careiului

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

1.276 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

40.000 €
/ lună 8 € / mp / lună

Teren extravilan 5000 mp, zona Careiului-RAR

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
5

240 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 45 mp , zona Careiului

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

45 mp utili
2022
Agenție

5 luni în urmă
13

350 €
/ lună

Apartament 4 camere, 230 mp, zona Hanul lui Ion

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

4 camere
230 mp
Etaj 1 / 1
1E
Agenție

5 luni în urmă
7

650 €
/ lună 4.81 € / mp / lună

Hala service auto de inchiriat, 135 mp, zona Ca ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

135 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
8

18.500 €
/ lună 7.71 € / mp / lună

Teren de vanzare, 2400 mp, zona hotel Dana

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

450 €
/ lună 12.86 € / mp / lună

Chirie spatiu comercial 35 mp , Drumul Careiulu ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren 10 arii extravilan zona Careiului

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

750 €
/ lună 15 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat Parc industrial C ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

45.000 €
/ lună 13.80 € / mp / lună

Teren de vanzare, 3260 mp, zona Careiului

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

3.260 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
20

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere | Etaj 2 | Zona ...

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
9

700 €
/ lună 5 € / mp / lună

De Închiriat Spațiu birouri Careiului Satu Mare

Careiului, Satu Mare

La ~5km distanță

140 mp utili
1E
2010