Proprietăți unice: 359
Proprietari: 133
Agenție

1 săptămână în urmă
5

45.000 €
/ lună 3.60 € / mp / lună

Teren intravilan in localitatea Bobota in supra ...

Bobota

12.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

39.600 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in apropierea localitatii Petr ...

Almașu

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in zona ultracent ...

Ultracentral, Zalău

2 camere
51 mp
2018

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere in zona ultracent ...

Ultracentral, Zalău

2 camere
51 mp
2018
Agenție

1 săptămână în urmă
3

268.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare la drumul judetean, Pericei

Pericei

6.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 100 mp, Simleu Silvaniei

Central, Șimleu Silvaniei

4 camere
100 mp
2007
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

29.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren cu cabana de vanzare

Central, Zalău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
/ lună 2,380.95 € / mp / lună

Teren intravilan

Crișeni

21 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.200 €
/ lună 0.43 € / mp / lună

Teren intravilan 28 ari in Garceiu-Salaj

Gârceiu

2.800 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

111.000 €
/ lună 27.07 € / mp / lună

Teren intravilan, 41 ari, zona centurii

Central, Zalău

4.100 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

51.200 €
/ lună 32 € / mp / lună

Teren intravilan 16 ari front 55 metri str. Cer ...

Central, Zalău

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Central, Zalău

2 camere
40 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

53.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren extravilan in suprafata de 5300 mp - Liva ...

Central, Zalău

5.300 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

270 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat- zona Sfant ...

Central, Zalău

2 camere
45 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Zalău

1 camere
29 mp
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

35.000 €
/ lună 58.33 € / mp / lună

Teren 600 Sarmas la liziera padurii front de 20 ...

Central, Zalău

600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

66.800 €
/ lună 22.27 € / mp / lună

Teren intravilan industrial la 150 m de Bulevar ...

Central, Zalău

3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

60.000 €
/ lună 85.71 € / mp / lună

Teren Intravilan in suprafata de 700 mp

Central, Zalău

700 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in bloc de apartamente

Porolissum, Zalău

1 camere
26 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

231 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Jibou

2 camere
55 mp
Etaj 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

17.000 €
/ lună 10.63 € / mp / lună

Teren de vanzare, ideal pentru investitie sau c ...

Recea

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

325.000 €
/ lună 58.04 € / mp / lună

Vand teren CENTURA ZALAU(intravilan)

Crișeni

5.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Ban

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Ban

2 camere
50 mp
Etaj 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
14

1.000 €
/ lună

De inchiriat jumatate de duplex, constructie no ...

Central, Zalău

4 camere
120 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

3 camere
75 mp
Etaj 4
Agenție

2 săptămâni în urmă
13

4.300 €
/ lună

Spatiu comercial 700 mp Ideal pentru investitie ...

Central, Zalău

4 camere
700 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

292 €
/ lună

De inchiriat spatiu - ideal birou sau cazare mu ...

Central, Zalău

25 mp
Etaj 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona centrala

Central, Zalău

40 mp utili