Proprietăți unice: 359
Proprietari: 133
Agenție

1 săptămână în urmă
2

1.343 €
/ lună 19.19 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Ultracentral, Zalău

70 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

103.000 €
/ lună 103 € / mp / lună

Teren Intravilan 10 ari Zona Blocuri Porolissum ...

Porolissum, Zalău

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
12

250 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Birouri premium de închiriat

Central, Zalău

15 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
5

580 €
/ lună

Inchiriez apartament 110 MP Ultracentral

Stana

2 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

220 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Zalau, Str. Sf ...

Stana

2 camere
1977
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

210 €
/ lună

Garsoniera confort 1, Strada Pietris ,et.1

Central, Zalău

1 camere
29 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
9

1.500 €
/ lună

Chirie Casa 120mp zona strazii Crasnei finisata ...

Periferie, Zalău

3 camere
120 mp
400 mp teren
2023
Agenție

1 lună în urmă
10

196 €
/ lună

Chirie apartament cu o camera Bradet mobilat ut ...

Est, Zalău

2 camere
50 mp
Etaj 5
2017
Agenție

1 lună în urmă

320 €
/ lună

Chirie apartament nou zona Luckoil mobilat util ...

Periferie, Zalău

2 camere
37 mp
Etaj 1 / 3
2015
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

Chirie apartament 3 camere zona Autogarii 300eu ...

Est, Zalău

3 camere
67 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

1.200 €
/ lună

Chirie Casa 5minute de Centru mobilata utilata ...

Periferie, Zalău

2 camere
120 mp
300 mp teren
2018
Agenție

1 lună în urmă
8

250 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere zona Lidl mobilat ut ...

Central, Zalău

2 camere
45 mp
Etaj 4 / 4
1983
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
11

3.040 €
/ lună 4 € / mp / lună

Inchiriez Hala industriala cu destinatia Depoz ...

Central, Zalău

Agenție

3 luni în urmă
7

699 €
/ lună 11.27 € / mp / lună

Birou situat Central la strada principala, 2 in ...

Central, Zalău

62 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
7

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Birou individual totul NOU in cladire de birour ...

Central, Zalău

25 mp utili
2E
2020
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

3.850 €
/ lună

Spatiu industrial de inchiriat in Zalau

Central, Zalău

Agenție

7 luni în urmă
10

270 €
/ lună

Apartament 3 camere, 45 mp, zona Dumbrava 2

Dumbrava 2, Zalău

3 camere
45 mp
Etaj 4 / 8
8E
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

8.651 €
/ lună
7.150 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 1300 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
11

16.335 €
/ lună
13.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2700 mp - Depozitare - Dist ...

Nord, Zalău

Agenție

8 luni în urmă
6

200 €
/ lună

Chirie garsoniera Porolissum mobilata utilata 2 ...

Porolissum, Zalău

1 camere
26 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

8 luni în urmă
7

160 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial/office – 17 mp, Ș ...

Central, Șimleu Silvaniei

17 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 160 € și 200 €
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

4.658 €
/ lună
3.850 €
6.65 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 700 mp - Depozitare - Distr ...

Nord, Zalău

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

231 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Zalău

2 camere
36 mp
Etaj 3
1980
Agenție

5 zile în urmă
10

650 €
/ lună 11.82 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat, zona centrala, bun pentru ...

Central, Zalău

55 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu 3 camere in Zalau

Nord, Zalău

3 camere
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

280 €
/ lună

De inchiriat: Apartament 2 camere, 45 mp Str. S ...

Stana

2 camere
45 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

248 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere decomandat 50 mp

Central, Jibou

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere

Central, Zalău

2 camere
70 mp
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Zalău

2 camere
47 mp
Etaj 2
1995
Agenție

1 săptămână în urmă
4

50.000 €
/ lună 26.32 € / mp / lună

Teren de vanzare

Central, Zalău

1.900 mp teren