Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

Mai mult de un an
7

250 €
/ lună 2.84 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in suprafa?a de 8 ...

Valcău de Jos

88 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Ban

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu doua camere

Ban

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5 €
/ lună 0.25 € / mp / lună

inchiriere spatiu

Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

20 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
4

700 €
/ lună 3.47 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, 202 mp, zona Ult ...

Ultracentral, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

202 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

294 €
/ lună

Inchiriez apartamente cu 1 sau 2 camere

Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

2 camere
65 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

138.000 €
/ lună 31.31 € / mp / lună

Teren de vanzare, 4400 mp, zona Stadion Simleu ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

4.408 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

186 €
/ lună

Apartament 2 camere spre inchiriere

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

2 camere
46 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

187 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 3
1980
Agenție

7 luni în urmă
8

196 €
/ lună

Dau in chirie apartament cu 2 camere in Simleu ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

2 camere
38 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
7

3.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Spatiu comercia de inchiriat, 480 mp, zona Cent ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

480 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

245 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

3 camere
78 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
3

2.200 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu pentru birouri/cabinet medical, 200 mp - ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

200 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
2

70.200 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren extravilan, 7800 mp, intrare in Simleu Si ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

7.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

30 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vand parcela teren in Simleu Silvaniei

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

1.411 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

226 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

600 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

90 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

140.000 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

6.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

250 €
/ lună 15.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

16 mp utili
16 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 100 mp, Simleu Silvaniei

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

4 camere
100 mp
2007
Agenție

8 luni în urmă
7

160 €
/ lună 9.41 € / mp / lună

De închiriat spațiu comercial/office – 17 mp, Ș ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

17 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 160 € și 200 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

230 €
/ lună

Apartament de inchiriat- 2 camere Simleul Silva ...

Central, Șimleu Silvaniei

La ~15km distanță

2 camere
59 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

17.500 €
/ lună 2.36 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Zăuan

La ~15km distanță

7.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

497.000 €
/ lună 7.71 € / mp / lună

Teren de vanzare in Tomnatic, 6,45 h intravilan ...

Tomnatic

La ~15km distanță

64.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

32.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren extravilan in loc Zece Hotare, Bihor, Gam ...

Zece Hotare

La ~15km distanță

6.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

20 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Pericei

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

268.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren de vanzare la drumul judetean, Pericei

Pericei

La ~15km distanță

6.700 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

87.000 €
/ lună 2.15 € / mp / lună

Teren cu panorama de vis , Borod

Borod

La ~15km distanță

40.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

196 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Borod

La ~15km distanță

1 camere
21 mp
Parter
Agenție

3 luni în urmă
12

20.400 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan 1700 mp, de vanzare Borod - Va ...

Borod

La ~15km distanță

1.700 mp teren