Apartamente Case
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Agenție

6 zile în urmă
11

550 €
/ lună

Casa de inchiriat, 3 camere, in Criseni

Fildu de Jos

3 camere
240 mp
240 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

288 €
/ lună

Inchiriez apartament

Fildu de Jos

2 camere
42 mp
2000
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

288 €
/ lună

Inchiriez apartament

Fildu de Jos

2 camere
42 mp
Etaj 4
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 zile în urmă
11

550 €
/ lună

Casa de inchiriat, 3 camere, in Criseni

Cutiș

La ~5km distanță

3 camere
240 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

39.600 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in apropierea localitatii Petr ...

Almașu

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

270 €
/ lună

Inchiriere apartament doua camere

Stana

La ~10km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 3

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare, 5 incaperi, 220 mp ...

Stana

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, birouri, sala pro ...

Stana

La ~10km distanță

1.540 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 3 camere, 64 mp, zona Porolissum

Stana

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
1

63.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren Intravilan, zona linistita, Livada Meses

Stana

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

67.500 €
/ lună 73.53 € / mp / lună

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Stana

La ~10km distanță

918 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

104.500 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1100 mp, pe strada Crasne ...

Stana

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

280 €
/ lună

De inchiriat: Apartament 2 camere, 45 mp Str. S ...

Stana

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

220 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Zalau, Str. Sf ...

Stana

La ~10km distanță

2 camere
1977
Agenție

1 săptămână în urmă
5

580 €
/ lună

Inchiriez apartament 110 MP Ultracentral

Stana

La ~10km distanță

2 camere
110 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună

Casa individuala de inchiriat, 120 mp cu garaj ...

Stana

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona centrala

Stana

La ~10km distanță

40 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
12

270.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Stana

La ~10km distanță

4.500 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
3

53.000 €
/ lună 58.89 € / mp / lună

Teren intravilan 9 ari - SARMAS

Stana

La ~10km distanță

900 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

625.000 €
/ lună 59.93 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Stana

La ~10km distanță

10.428 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună

Dau in inchirie de casa spatiu pentru firma

Stana

La ~10km distanță

3 camere
75 mp
Agenție

2 luni în urmă
4

250 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Apartament/ spatiu comercial de inchiriat

Stana

La ~10km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

216 €
/ lună

Dau in chirie apartament 2 camere

Central, Huedin

La ~10km distanță

2 camere
Agenție

4 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu CF la distanta de 1 km de Benzina ...

Central, Huedin

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial in Huedin centru

Central, Huedin

La ~10km distanță

120 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
19

1.500 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Spatiu comercial, de inchiriat, in Huedin

Ultracentral, Huedin

La ~10km distanță

170 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere in cartierul M ...

Central, Huedin

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13.500 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in centrul satului ...

Răstolț

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

62.000 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren 6,956mp Braisoru/ Comuna Sancraiu

Brăișoru

La ~10km distanță

6.956 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

114.000 €
/ lună 22.80 € / mp / lună

Teren intravilan 3000 mp, in Sandulesti

Sâncraiu

La ~15km distanță

2 camere
5.000 mp teren