Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

300 €
/ lună

Inchiriere apartament

Fodora

2 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

44.000 €
/ lună 50.93 € / mp / lună

Teren faneata intravilan, 1728mp, zona Garda de ...

Peștera

La ~10km distanță

864 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

100.000 €
/ lună 1.15 € / mp / lună

Teren de 8700MP in Dej com. Catcau

Câțcău

La ~10km distanță

87.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

30.000 €
/ lună 5.17 € / mp / lună

Teren intravilan, 5.800 mp, zona Catcau

Câțcău

La ~10km distanță

5.800 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
3

20.000 €
/ lună 3.94 € / mp / lună

Teren pentru cabana /pensiune locatia perfecta ...

Cetan

La ~15km distanță

5.075 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

60.000 €
/ lună 11.11 € / mp / lună

Teren cu utilitati si potential investitional 5 ...

Șomcutu Mic

La ~15km distanță

5.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

12.500 €
/ lună 41.25 € / mp / lună

Gradina 300 mp - in oras

Românești

La ~15km distanță

303 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

22.000 €
/ lună 22.36 € / mp / lună

Teren de vanzare

Românești

La ~15km distanță

984 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

200 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament cu 2 camere, di ...

Românești

La ~15km distanță

2 camere
50 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

133 €
/ lună

Inchiriez garsoniera etajul 4

Frâncenii Boiului

La ~15km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 4
Agenție

4 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament 2 Camere decomandate, zona Grigoresc ...

Chiuiești

La ~15km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

133 €
/ lună

Inchiriez garsoniera etajul 4

Boiu Mare

La ~15km distanță

1 camere
34 mp
1990
Agenție

Mai mult de un an
5

99.000 €
/ lună 4.19 € / mp / lună

Comision 0%! Teren 23 600 mp, front 45 ml, drum ...

Cășeiu

La ~15km distanță

23.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună
500 €

Pf inchiriez ap2 cam Gheorgheni Titulescu Inter ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 3 / 9
9E
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand 13996 mp teren extravilan in loc. Rascruci ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

13.996 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

650 €
/ lună 29.55 € / mp / lună

Inchiriez spatiu 22 mp cu intrare din strada pr ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

22 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

1.100 €
/ lună

Inchiriez casa patru camere si curte proprie am ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

4 camere
80 mp
50 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

380 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat Manastur -38mp ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

1 camere
38 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

380 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat Manastur -38 m ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.200 €
/ lună

Apartament cu 3 camere pentru inchiriat disponi ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

3 camere
125 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

1.850 €
/ lună

Inchiriez casa in Andrei Muresanu pe str Consta ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

4 camere
110 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

580 €
/ lună

P.F. Dau in chirie ap.cu 2 cam

Dosu Bricii

La ~15km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

217 €
/ lună

Camera de inchiriat in apartament 3 camere

Dosu Bricii

La ~15km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 6
8E
Agenție

1 lună în urmă
8

1.100 €
/ lună

Inchiriez apartament strada Mihai Eminescu(lang ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez Apartament 2 camere Manastur zona Edg ...

Dosu Bricii

La ~15km distanță

2 camere
40 mp
Proprietar