Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

6 zile în urmă
11

550 €
/ lună

Casa de inchiriat, 3 camere, in Criseni

Cutiș

3 camere
240 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

6 zile în urmă
11

550 €
/ lună

Casa de inchiriat, 3 camere, in Criseni

Fildu de Jos

La ~5km distanță

3 camere
240 mp
240 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

288 €
/ lună

Inchiriez apartament

Fildu de Jos

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
2000
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

288 €
/ lună

Inchiriez apartament

Fildu de Jos

La ~5km distanță

2 camere
42 mp
Etaj 4
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

39.600 €
/ lună 11 € / mp / lună

Teren de vanzare in apropierea localitatii Petr ...

Almașu

La ~10km distanță

3.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

216 €
/ lună

Dau in chirie apartament 2 camere

Central, Huedin

La ~10km distanță

2 camere
Agenție

3 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial in Huedin centru

Central, Huedin

La ~10km distanță

120 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren cu CF la distanta de 1 km de Benzina ...

Central, Huedin

La ~10km distanță

20.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
19

1.500 €
/ lună 8.82 € / mp / lună

Spatiu comercial, de inchiriat, in Huedin

Ultracentral, Huedin

La ~10km distanță

170 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere in cartierul M ...

Central, Huedin

La ~10km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 4
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

13.500 €
/ lună 5.40 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in centrul satului ...

Răstolț

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

62.000 €
/ lună 8.91 € / mp / lună

Teren 6,956mp Braisoru/ Comuna Sancraiu

Brăișoru

La ~10km distanță

6.956 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

33.900 €
/ lună 4.83 € / mp / lună

Teren 7024 mp Ciucea Cluj, livada + padure, cur ...

Vânători

La ~10km distanță

7.024 mp teren
Agenție

13 ore în urmă
3

15 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren Extravilan Vanatori - La Limita Cu Intrav ...

Vânători

La ~10km distanță

3.915 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

53.000 €
/ lună 58.89 € / mp / lună

Teren intravilan 9 ari - SARMAS

Stana

La ~10km distanță

900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

1.200 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

Spatiu comercial de vanzare, 5 incaperi, 220 mp ...

Stana

La ~10km distanță

220 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, birouri, sala pro ...

Stana

La ~10km distanță

1.540 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
3

104.500 €
/ lună 95 € / mp / lună

Teren in suprafata de 1100 mp, pe strada Crasne ...

Stana

La ~10km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

270 €
/ lună

Inchiriere apartament doua camere

Stana

La ~10km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 3
Agenție

1 săptămână în urmă
8

1.200 €
/ lună

Casa individuala de inchiriat, 120 mp cu garaj ...

Stana

La ~10km distanță

4 camere
120 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

300 €
/ lună

Apartament 3 camere, 64 mp, zona Porolissum

Stana

La ~10km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 1
Agenție

6 luni în urmă
12

270.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan pentru 4 imobile a cate 6 unit ...

Stana

La ~10km distanță

4.500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

220 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Zalau, Str. Sf ...

Stana

La ~10km distanță

2 camere
1977
Agenție

1 săptămână în urmă
5

580 €
/ lună

Inchiriez apartament 110 MP Ultracentral

Stana

La ~10km distanță

2 camere
110 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

280 €
/ lună

De inchiriat: Apartament 2 camere, 45 mp Str. S ...

Stana

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 1
Agenție

4 luni în urmă
3

67.500 €
/ lună 73.53 € / mp / lună

Teren Intravilan, de vanzare, 918 mp, zona Liva ...

Stana

La ~10km distanță

918 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

63.000 €
/ lună 105 € / mp / lună

Teren Intravilan, zona linistita, Livada Meses

Stana

La ~10km distanță

600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
8

625.000 €
/ lună 59.93 € / mp / lună

Teren intravilan constructii 1 ha, zona exclusi ...

Stana

La ~10km distanță

10.428 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

600 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - zona centrala

Stana

La ~10km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

400 €
/ lună

Dau in inchirie de casa spatiu pentru firma

Stana

La ~10km distanță

3 camere
75 mp