Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
10

700 €
/ lună

Chirie Casă 75Mp Utili - 4 cam. -Mobilat & Util ...

Nord-Est, Ploiești

4 camere
75 mp
200 mp teren
2000
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

551 €
/ lună 9.18 € / mp / lună

Spațiu Comercial de inchiriat langa AFI

Nord-Est, Ploiești

60 mp utili
250 mp teren
5E
2008
Agenție

6 luni în urmă
6

5.601 €
/ lună 6.59 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere birouri zona Vale ...

Nord-Est, Ploiești

13 camere
850 mp
2024

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

6 luni în urmă
4

399 €
/ lună

Apartament 2 camere, bloc nou, mobilat si utila ...

Nord-Est, Ploiești

2 camere
55 mp
Etaj 6
2024
Agenție

10 luni în urmă
7

480 €
/ lună 2.82 € / mp / lună

Inchiriere hala 170 mp, in Ploiesti, langa Gara ...

Nord-Est, Ploiești

1E
Agenție

Mai mult de un an
34

2.000 €
/ lună

Vila superba P+1E+M, 5 camere, teren 670 mp, z ...

Nord-Est, Ploiești

5 camere
216 mp
670 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

Mai mult de un an
10

151 €
/ lună 9.44 € / mp / lună

Inchiriere spatii birouri, in Ploiesti, zona Va ...

Nord-Est, Ploiești

16 mp utili
1E
2018

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
20

300 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat : Central-Cant ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

10 luni în urmă
9

1.200 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat, zona Central, ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
110 mp
Etaj 6
2018
Agenție

10 luni în urmă
5

1.080 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat, zona Central, 180 ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

180 mp
Etaj 1

Agenție

Mai mult de un an
20

1.000 €
/ lună

Casa 4 camere de lux, panouri fotovoltaice, MRS ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
100 mp
Agenție

Mai mult de un an
23

1.900 €
/ lună

Vila D+P+1E, 11 camere, Bulevard, Ploiesti

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

11 camere
320 mp
370 mp teren
Etaj 1 / 1
Agenție

Mai mult de un an
16

1.200 €
/ lună

Casa 4 camere plus dependinte in Ploiesti, zona ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

4 camere
231 mp
605 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

imobiliare

Central, Ploiești

La ~5km distanță

115 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună

Cazare Muncitori - Se emite factura !

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

Mai mult de un an
18

850 €
/ lună
1.100 €
4.72 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 180 mp, Ploiesti, zon ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

180 mp utili
1E
2000
Agenție

10 luni în urmă
14

9.075 €
/ lună
7.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat, zona Exterior V ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
23

601 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 90 mp, Ultracentral, ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
2E
1930
Agenție

11 luni în urmă
9

1.400 €
/ lună 10.61 € / mp / lună

Spatiu 6 camere, Ploiesti, zona ultracentrala

Central, Ploiești

La ~5km distanță

132 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

780 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

inchiriem spatiu productie Ploiesti Est

Central, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
18

420 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, modern, Ploiest ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
61 mp
Etaj 5
1988
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiria ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

21 mp utili
1E
Agenție

10 luni în urmă
13

650 €
/ lună

Casa de inchiriat zona AFI, Ploie?ti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez, in Ploiesti, spatiu ptr depozitare s ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament elegant Ploiesti Nord

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Agenție

10 luni în urmă
8

16.275 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat 2500 - 5000 mp , ...

Exterior Nord, Ploiești

La ~5km distanță

Agenție

Mai mult de un an
10

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal in Ploiesti ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

75 mp utili
1E
1980
Agenție

10 luni în urmă
5

500 €
/ lună

Apartament 2 camere rezidential nou, zona sud

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 10
2022
Agenție

10 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, de lux, bloc nou, Ploiesti ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 5
2011
Agenție

Mai mult de un an
20

2.500 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Ploiesti, zon ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

688 mp utili
1924