Proprietăți unice: 12
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
27

1.000 €
/ lună

Casa 4 camere, panouri si pompa de caldura, MRS ...

Exterior Nord, Ploiești

4 camere
100 mp
550 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
18

1.150 €
/ lună

Casa single 3 camere, parter, Magnolia Paulesti

Exterior Nord, Ploiești

3 camere
100 mp
400 mp teren
2025
Agenție

3 luni în urmă
19

1.050 €
/ lună
1.000 €

MAGNOLIA VILLAGE! Casă nouă cu vedere ...

Exterior Nord, Ploiești

3 camere
112 mp
480 mp teren
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 luni în urmă
16

1.500 €
/ lună

Casa cu 4 camere de inchiriat, zona Exterior No ...

Exterior Nord, Ploiești

4 camere
97,4 mp
562 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
34

1.208 €
/ lună

Casa single de lux, 4 camere, MRS Country, lang ...

Exterior Nord, Ploiești

4 camere
100 mp
500 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

9 luni în urmă
24

1.150 €
/ lună

Casa P+1E, 4 camere, Paulesti langa Ploiesti

Exterior Nord, Ploiești

4 camere
125 mp
315 mp teren
f.s. 1 m
Agenție

9 luni în urmă
6

2.655 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

Royal Imobiliare - Inchiriere Hala zona Exterio ...

Exterior Nord, Ploiești

Agenție

9 luni în urmă
5

470 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat, zona Exterior ...

Exterior Nord, Ploiești

2 camere
55 mp
Etaj 2
2023
Agenție

10 luni în urmă
8

16.275 €
/ lună 4.65 € / mp / lună

Hale industriale de inchiriat 2500 - 5000 mp , ...

Exterior Nord, Ploiești

Agenție

Mai mult de un an
23

1.000 €
/ lună

Casa 4 camere de lux, pompa de caldura, MRS Cou ...

Exterior Nord, Ploiești

4 camere
100 mp
550 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
26

1.000 €
/ lună

Casa 4 camere prima inchiriere MRS Country

Exterior Nord, Ploiești

4 camere
100 mp
450 mp teren
f.s. 22 m
Agenție

Mai mult de un an
25

1.390 €
/ lună
1.149 €

Casa 4 camere de lux, MRS Country Nord Ploiesti

Exterior Nord, Ploiești

4 camere
100 mp
310 mp teren
f.s. 22 m

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

500 €
/ lună

Apartament 2 camere rezidential nou, zona sud

Sud, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 7 / 10
2022
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

500 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

imobiliare

Central, Ploiești

La ~5km distanță

115 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
20

2.500 €
/ lună 3.63 € / mp / lună

Spatiu de birouri de inchiriat in Ploiesti, zon ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

688 mp utili
1924

Agenție

Mai mult de un an
16

651 €
/ lună 8.14 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 5 camere, Ultracentra ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

80 mp utili
2E
1970
Agenție

Mai mult de un an
10

450 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial stradal in Ploiesti ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

75 mp utili
1E
1980
Agenție

Mai mult de un an
18

850 €
/ lună
1.100 €
4.72 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 180 mp, Ploiesti, zon ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

180 mp utili
1E
2000
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

780 €
/ lună 3.90 € / mp / lună

inchiriem spatiu productie Ploiesti Est

Central, Ploiești

La ~5km distanță

200 mp utili
Agenție

10 luni în urmă
9

450 €
/ lună

Apartament 2 camere, de lux, bloc nou, Ploiesti ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 5
2011
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200 €
/ lună 8 € / mp / lună

Inchiriez, in Ploiesti, spatiu ptr depozitare s ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
18

420 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, modern, Ploiest ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
61 mp
Etaj 5
1988
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament elegant Ploiesti Nord

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

250 €
/ lună 11.90 € / mp / lună

Ploiesti Sud Spatiu comercial birou de inchiria ...

Central, Ploiești

La ~5km distanță

21 mp utili
1E
Agenție

10 luni în urmă
13

650 €
/ lună

Casa de inchiriat zona AFI, Ploie?ti

Central, Ploiești

La ~5km distanță

5 camere
150 mp
500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
14

9.075 €
/ lună
7.500 €
6.05 € / mp / lună

Spatiu industrial de inchiriat, zona Exterior V ...

Exterior Vest, Ploiești

La ~5km distanță

1E
Agenție

Mai mult de un an
23

601 €
/ lună 6.68 € / mp / lună

Inchiriere spatiu birouri 90 mp, Ultracentral, ...

Ultracentral, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
2E
1930
Agenție

11 luni în urmă
9

1.400 €
/ lună 10.61 € / mp / lună

Spatiu 6 camere, Ploiesti, zona ultracentrala

Central, Ploiești

La ~5km distanță

132 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

10 €
/ lună

Cazare Muncitori - Se emite factura !

Central, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

150 €
/ lună 6 € / mp / lună

Ploiesti garaj de inchiriat

Central, Ploiești

La ~5km distanță

25 mp utili