Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
8

750 €
/ lună

Royal Imobiliare - Inchiriere apartament 3 came ...

Traian, Ploiești

3 camere
77,5 mp
Etaj 1 / 3
2020
Agenție

9 luni în urmă
21

2.989 €
/ lună 4.98 € / mp / lună

Spațiu industrial de 600mp de închiriat în zona ...

Traian, Ploiești

Agenție

9 luni în urmă
4

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Spatiu Comercial Zo ...

Traian, Ploiești

70 mp utili
1E
1990

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
19

700 €
/ lună

Apartament 4 camere, 2 bai, Republicii, Ploiest ...

Traian, Ploiești

4 camere
100 mp
Parter / 7
1984

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
9

320 €
/ lună

Royal Imobiliare-Inchiriere Garsoniera Zona Rep ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 3 / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
19

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere in zona Ultracen ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 3
1986
Agenție

10 luni în urmă
14

600 €
/ lună 6.82 € / mp / lună

Inchiriere apartament 4 camere pentru birouri, ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

88 mp utili

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

700 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL IN ZONA REPUBLICII

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

40 mp utili
1990
Agenție

9 luni în urmă
20

750 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere, bloc nou, MRS S ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
2019
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
3

1.590 €
/ lună 17.67 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT IN ZONA REPUBLICI ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

90 mp utili
1980
Agenție

8 luni în urmă
5

350 €
/ lună
400 €

//2 CAMERE// BULEVARDUL REPUBLICII//

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Parter / 4
1980
Agenție

Mai mult de un an
12

450 €
/ lună

Inchiriere apartament lux 2 camere, Ploiesti, z ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 9
1984
Agenție

8 luni în urmă
10

680 €
/ lună

Royal Imobiliare - Inchiriere mansarda Zona Re ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
180 mp
2000
3E
Agenție

7 luni în urmă
8

500 €
/ lună
550 €

//2 CAMERE// PIATA MIHAI VITEAZUL//

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
64 mp
Etaj 2
1982
Agenție

8 luni în urmă
16

400 €
/ lună

Republicii 3 cam 1A, etaj 6/10 renovat 400 euro ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 6 / 10
1976
Agenție

8 luni în urmă
12

350 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera moderna in zona Centrala- ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 3 / 6
1986
Agenție

Mai mult de un an
17

500 €
/ lună

Royal Imobiliare - Inchiriere Apartament zona R ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
64 mp
Etaj 2
1982
Agenție

4 luni în urmă
9

90.000 €
/ lună

Apartament 3 camere, zona Republicii, Ploiesti

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2 / 9
1979
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
10

380 €
/ lună

APARTAMENT CU DOUA CAMERE DE INCHIRIAT IN ZONA ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 9 / 9
1982
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat - Bld. Republi ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
10E
Agenție

Mai mult de un an
13

270 €
/ lună

Inchiriere garsoniera Ploiesti, zona Republcii

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Parter / 10
1980
Agenție

6 luni în urmă
20

300 €
/ lună

INCHIRIERE GARSONIERA IN ZONA REPUBLICII

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

1 camere
43 mp
Parter / 9
1982
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
7

490 €
/ lună 14 € / mp / lună

De inchiriat-spatiu comercial B-dul Republicii ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

35 mp utili
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

590 €
/ lună 9.52 € / mp / lună

NOVISIMO-IMOBILIARE: SPATIU COMERCIAL DE INCHIR ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

62 mp utili
2021
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriez apartament 2camere / Ultracental Hale

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
5

490 €
/ lună

Apartament 3 Camere Decomandat, Zona Republicii ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 7
10E
Agenție

2 luni în urmă
9

550 €
/ lună

ROANDY-Apartament mobilat si utilat,centrala te ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 1
1984
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

2.300 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

Proprietar -inchirez spatiu comercial - restaur ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

320 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
13

480 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere, modern, in Ploi ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 8
1986
Agenție

2 luni în urmă
12

499 €
/ lună

Apartament 2 camere, spațios, zona Republicii - ...

Republicii, Ploiești

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 6
1986