Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

196 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Vulturești

1 camere
35 mp
Etaj 2
1977

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

192 €
/ lună 1.92 € / mp / lună

inchiriez spatiu

Dumitrești

La ~5km distanță

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

5.899 €
/ lună

intravilan com Verguleasa, jud.Olt

Poganu

La ~10km distanță

Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

450 €
/ lună 2.65 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial

Verguleasa

La ~10km distanță

170 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

650 €
/ lună 15.48 € / mp / lună

Inchiriere Spa?iu Comercial

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

42 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

393 €
/ lună 5.61 € / mp / lună

Inchiriez Vand spa?iu comercial

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

500 €
/ lună 0.20 € / mp / lună

Teren de inchiriat

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
10

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez sau Vand spatiu comercial

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

320 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Garsoniera, etaj 1, centru

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

1 camere
38 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Dragasani

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

1 camere
45 mp
Etaj 4 / 5
1989
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

220 €
/ lună

Inchiriez garsoniera zona nord et 3

Nord, Drăgășani

La ~10km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 3
1980
Agenție

3 luni în urmă
15

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comercial 100MP | Dragasani

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

100 mp utili
1980
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

19.500 €
/ lună 38.69 € / mp / lună

Teren 504 mp Dragasani

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

504 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

1.500.000 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Vand domeniu Viticol si Crama in podgoria Draga ...

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

600.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 8.10 € / mp / lună

Teren de Vanzare

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

2.468 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat complet echipat pentru prod ...

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

200 €
/ lună 1.38 € / mp / lună

Spa?ii comerciale de inchiriat Zona Pie?ei Muni ...

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

145 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

2.500 €
/ lună 1.14 € / mp / lună

Afacere la cheie - 23 de camere

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

2.200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

250 €
/ lună

Inchiriez ap. 2 camere

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

2 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

196 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Dragasani

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

1 camere
48 mp
Etaj 4
1977
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

68.000 €
/ lună 39.31 € / mp / lună

Teren de vanzare in Dragasani

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

1.730 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
3

29.750 €
/ lună 11.02 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Drăgășani

La ~10km distanță

2.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

230 €
/ lună 7.67 € / mp / lună

Inchiriem Spa?iu Comercial

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

260 €
/ lună

Inchiriez garsoniera renovata complet in 2026

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

1 camere
42 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
5

600 €
/ lună 0.60 € / mp / lună

Teren extravilan Loc. Valea Mare, jud. Valcea

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Ieri
8

630 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere in Cartierul L ...

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

3 camere
99 mp
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

630 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 3 camere in Cartierul L ...

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

3 camere
99 mp
Etaj 3
6E
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

95.000 €
/ lună 21.11 € / mp / lună

Vand teren Centura Dragasani 4500m patrati

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

4.500 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
11

1.650 €
/ lună 16.34 € / mp / lună

Nou! Sp. com., S=101 mp, VAD EXCELENT, Dragasan ...

Central, Drăgășani

La ~10km distanță

101 mp utili
4E