Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
10

353 €
/ lună

3 camere | Craiovi?a Triaj - Profi

Dobrețu

3 camere
70 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
/ lună 22.23 € / mp / lună

Vand teren intravilan Curtisoara, judetul Olt

Curtișoara

La ~5km distanță

1.799 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

41.500 €
/ lună 39.56 € / mp / lună

Vand teren com Curtisoara jud Olt intravilan

Curtișoara

La ~5km distanță

1.049 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
2

20.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Loturi teren intravilan Curtisoara -500 mp-util ...

Curtișoara

La ~5km distanță

500 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

20.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren de vanzare intravilan

Vulpeni

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

42.000 €
/ lună 11.35 € / mp / lună

Teren 3,700mp Dobriceni / Strada Sabin Balasa

Dobriceni

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
20

420.000 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

FERMA DE VANZARE!! 49ha, Olt, Bals

Iancu Jianu

La ~5km distanță

49.000 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

500 €
/ lună 1 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial (hala)

Iancu Jianu

La ~5km distanță

500 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 2,500mp Picaturile / Strada Principala

Murgași

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

15.000 €
/ lună 6 € / mp / lună

Teren 2,500mp Picaturile / Strada Principala

Picăturile

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

22.000 €
/ lună 5.79 € / mp / lună

Teren de vanzare, 3800 mp, zona Mischii sat Gog ...

Gogoșești

La ~10km distanță

3.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

1 €
/ lună

Parcela 10 mii metri patrati

Central, Berbești

La ~10km distanță

Agenție

2 luni în urmă
19

42.999 €
/ lună 21.10 € / mp / lună

Teren 2.038 mp + Casa 50 mp de vanzare Sat Lunc ...

Luncșoru

La ~10km distanță

2.038 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

20.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren intravilan 1.000 mp imprejmuit Luncsoru, ...

Luncșoru

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

100.000 €
/ lună 18.66 € / mp / lună

Teren IV 5.358 mp, front 30 ml, toate utilitati ...

Ungureni

La ~10km distanță

5.358 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

725.000 €
/ lună 145 € / mp / lună

Teren intravilan 5000 mp de vanzare zona Casa N ...

Ungureni

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

300 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat la casa, decomandata, 1 ...

Ungureni

La ~10km distanță

1 camere
20 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

1.300 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu comercial 100 mp, 400 mp teren, zona Med ...

Ungureni

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

1.730 €
/ lună 7.86 € / mp / lună

Spatiu comercial, 220 mp, zona 1 Mai

Ungureni

La ~10km distanță

220 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
1

20.000 €
/ lună 6.91 € / mp / lună

Teren intravilan 2895 mp, Gogosu Dolj

Ungureni

La ~10km distanță

2.895 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

39 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren motoci 39eu

Motoci

La ~10km distanță

1.416 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare

Motoci

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

80.000 €
/ lună 16 € / mp / lună

Teren intravilan, 5000 mp, deschidere 409 ml, u ...

Motoci

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

21.500 €
/ lună 10.75 € / mp / lună

Teren intravilan, 2000 mp, zona Motoci

Motoci

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

23.000 €
/ lună 46 € / mp / lună

Teren intravilan 500 mp, Simnicul de Sus, utili ...

Milești

La ~15km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

42.000 €
/ lună 28 € / mp / lună

Teren 1500 mp + casa veche | Milesti - Simnicu ...

Milești

La ~15km distanță

3 camere
1.500 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

34.500 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan 532 & 575 mp, utilitati inclus ...

Milești

La ~15km distanță

575 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Oportunitate investitie! Teren intravilan Gherc ...

Mlecănești

La ~15km distanță

4.480 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

41.250 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Teren intravilan, 7500 mp, Mischii

Mlecănești

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

27.500 €
/ lună 5.79 € / mp / lună

Teren intravilan, 4750 mp, zona Exterior Nord

Mlecănești

La ~15km distanță

4.750 mp teren