Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

21.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Teren intravilan

Baldovinești

3.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan

Câmpeni

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren de vanzare in Isalnita, Dolj

Oboga

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

38.500 €
/ lună 31.58 € / mp / lună

Teren Bals / Strada Nicolae Titulescu nr 110

Central, Balș

La ~5km distanță

1.219 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

300.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Intravilan intrare Bals langa Lukoil

Central, Balș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

10.500 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Vand teren Gubandru

Central, Balș

La ~5km distanță

2.464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

200 €
/ lună

Inchiriez apartament in Bals Olt

Central, Balș

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

292 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Balș

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan Bals, str. Luncii (asfalt ...

Central, Balș

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Balș

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

250 €
/ lună

inchiriez GARSONIERA

Central, Balș

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

327 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere Bals jude?ul Olt ...

Central, Balș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

100 €
/ lună

Vand apartament semidecomandat

Central, Balș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

45.000 €
/ lună 81.82 € / mp / lună

Vand teren in Bals

Central, Balș

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Balș

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

295 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Balș

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

270 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Balș

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
3

270 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Balș

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

1.700 €
/ lună

Inchiriez casa +hala curte 2200mp in Bals ( Var ...

Balș

La ~5km distanță

4 camere
150 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Balș

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 1
1985
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

150 €
/ lună

BALS! Foarte spatios,nemobilat complet,centrala ...

Central, Balș

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
1990
5E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2camere bals.

Central, Balș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1997
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

196 €
/ lună 19.60 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Balș

La ~5km distanță

10 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

2.001 €
/ lună 9.01 € / mp / lună

Spațiu comercial de 222 mp de închiriat în Bals

Ultracentral, Balș

La ~5km distanță

222 mp utili
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

40.000 €
/ lună

Apartament de vanzare sau inchiriere in Bal?, z ...

Balș

La ~5km distanță

2 camere
35 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

130.000 €
/ lună 14.34 € / mp / lună

Teren intravilan Bals-Teis

Central, Balș

La ~5km distanță

9.063 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
15

310.000 €
/ lună 3.92 € / mp / lună

Ferma de vanzare 8 ha Bals, judetul Olt

Central, Balș

La ~5km distanță

79.106 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

2.002.562 €
/ lună 38 € / mp / lună

Oportunitate De Investitie - Teren Intravilan 5 ...

Central, Balș

La ~5km distanță

52.699 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

286 €
/ lună

Inchiriez Aparatament Zona Centru

Central, Balș

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

3.500 €
/ lună

Garsoniera 4g zona turnuri

Central, Balș

La ~5km distanță

1 camere
Etaj 3