Proprietăți unice: 41
Proprietari: 28
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

275 €
/ lună

Închiriez apartament

Central, Târgu Neamț

2 camere
50 mp
Etaj 1
1985
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

720 €
/ lună 15 € / mp / lună

Spatiu comercial Tg. Neamt centru, 48mp, aproap ...

Central, Târgu Neamț

48 mp utili
1E
1980
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

288 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Central, Târgu Neamț

3 camere
70 mp
Etaj 3

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

47.000 €
/ lună 7.12 € / mp / lună

Teren de vazare Humulesti Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

6.600 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Teren depozitare, showroom, de la 200mp la 2000 ...

Central, Târgu Neamț

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
18

2.160 €
/ lună 4 € / mp / lună

Depozitare, productie, showroom, hala 540mp, zo ...

Central, Târgu Neamț

1E
Agenție

2 luni în urmă
20

4.800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala depozitare, productie, showroom, de la 600 ...

Central, Târgu Neamț

1E
Agenție

Mai mult de un an
17

6.894 €
/ lună 3.91 € / mp / lună

Hale industriale de închiriat în Tg Neamț

Periferie, Târgu Neamț

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

2.200.000 €
/ lună 73.33 € / mp / lună

Teren intravilan + constructii Tg Neamt

Central, Târgu Neamț

30.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

272 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera

Central, Târgu Neamț

1 camere
44 mp
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
10

196 €
/ lună

Ofer spre inchiriere garsoniera !

Central, Târgu Neamț

1 camere
32 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

275 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere ,etaj 1.

Central, Târgu Neamț

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

18 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

864 €
/ lună 17.28 € / mp / lună

Se inchiriaza spatiul comercial in Targu Neamt

Central, Târgu Neamț

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera pe termen lung

Central, Târgu Neamț

1 camere
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Neamț

2 camere
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Neamț

3 camere
55 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
8

1.500.000 €
/ lună 81.08 € / mp / lună

Vanzare in Tg Neamt teren + 600MP hale metalice

Central, Târgu Neamț

18.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

600 €
/ lună

De inchiriat ! Zona cu trafic intens

Central, Târgu Neamț

3 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

38 €
/ lună

Inchiriez apartament Select

Central, Târgu Neamț

40 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

314 €
/ lună

Inchiriere apartament cu doua camere

Central, Târgu Neamț

2 camere
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

48 €
/ lună

Garsoniera Comfort 1 Targu Neamt | Premium Hote ...

Central, Târgu Neamț

1 camere
34 mp
Etaj 3
Agenție

5 luni în urmă
8

275 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere decomandate, cent ...

Central, Târgu Neamț

3 camere
53 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Terenuri de vanzare

Central, Târgu Neamț

9.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
15

300 €
/ lună
375 €

Apartament cu 1 camere de inchiriat Complex Oza ...

Central, Târgu Neamț

1 camere
38 mp
Etaj 2 / 6
2024
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 300 € și 375 €
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

330 €
/ lună

Inchirez apartament cu 2 camere la etaj 3

Central, Târgu Neamț

2 camere
58 mp
Etaj 3
Agenție

7 luni în urmă
6

330 €
/ lună

Inchirez apartament cu 2 camere la etaj 3

Central, Târgu Neamț

2 camere
58 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

196 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Târgu Neamț

1 camere
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

295 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Târgu Neamț

2 camere
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

320 €
/ lună

Inchirez apartament cu 2 camere la parter

Central, Târgu Neamț

2 camere
52 mp