Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

15 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan 1220 mp

Dobreni

1.220 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

14.500 €
/ lună 44.62 € / mp / lună

Teren 325mp Dobreni / Strada LASCAR CATARGIU

Dobreni

325 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan zona limitrofa orasulu ...

Dobreni

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
5

19.000 €
/ lună 6.60 € / mp / lună

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

Cășăria

La ~5km distanță

2.879 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

94.500 €
/ lună 11.12 € / mp / lună

Vand teren 8500 mp Girov-Caciulesti

Căciulești

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

54.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 1.800 mp Deschidere 104 ml | S ...

Sărata

La ~5km distanță

1.800 mp teren

Agenție

3 luni în urmă
15

380.000 €
/ lună 42.61 € / mp / lună

Teren constructii multifunctional, langa Dedema ...

Sărata

La ~5km distanță

8.918 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

28.500 €
/ lună 34.17 € / mp / lună

Teren 834 mp Sarata Dealul Nou stradal Itravila ...

Sărata

La ~5km distanță

834 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

54.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 1800mp intravilan Sarata

Sărata

La ~5km distanță

1.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

14.999 €
/ lună 6.09 € / mp / lună

Hala de inchiriat Clasa A, TRC PARK zona Metro ...

Sărata

La ~5km distanță

2.463 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 14,999 € și 15.000 €
Agenție

1 lună în urmă
4

31.198 €
/ lună 8.51 € / mp / lună

Teren partial intravilan Cracaoani jud Neamt

Crăcăoani

La ~5km distanță

3.668 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 5.18 € / mp / lună

Teren intravilan in Cracaoani, judetul Neamt

Crăcăoani

La ~5km distanță

6.758 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

30.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Teren 7200 mp Bodesti

Bodești

La ~5km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

243 €
/ lună

Apartament pt birouri

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Agenție

Mai mult de un an
11

600 €
/ lună 3.43 € / mp / lună

Spatiu birouri/productie

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

175 mp
1E
Agenție

8 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat in Darmanesti

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
49,75 mp
Etaj 2
1978
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

230 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera situat in bloc ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
8

137 €
/ lună

Apartament mobilat Darmanesti

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
26 mp
Parter
1972
Agenție

1 lună în urmă
8

287 €
/ lună

De închiriat apartament 3 camere etaj 1

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
40 mp
Etaj 1 / 4
1972
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

1 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Spa?iu comercial (bar amenajat) - pentru inchir ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
16

220 €
/ lună

Apartament 1 camera cochet, ingrijit,mobilat si ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
31 mp
Parter / 4
1978
Agenție

1 lună în urmă
6

681 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in Darmanesti - Piatra ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
21,24 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
6

1.390 €
/ lună 17.38 € / mp / lună

Spa?iu comercial Darmane?ti Lidl

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

80 mp utili
1982
Agenție

1 lună în urmă
11

350 €
/ lună

2 camere Darmanesti - Lidl

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Parter / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
12

153 €
/ lună

Garsoniera mobilata Darmanesti

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Parter
1980
Agenție

1 lună în urmă
7

196 €
/ lună

Garsoniera Darmanesti - statie Tic Tac

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Parter / 4
4E
Agenție

3 săptămâni în urmă
16

350 €
/ lună

Apartament 2 camere ETAJ 1 Darmanesti

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
41,6 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

270 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Darmane?ti

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

270 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat, 40 mp, zona L ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Agenție

4 luni în urmă
1

275 €
/ lună

Garsoniera Ap.1 camera mare full dotat renovat ...

Dărmănești, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
44 mp
Etaj 1
1990