Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

1 săptămână în urmă
14

3.200 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Comercial Ultracentral Piata Stefan Cel ...

Ștefan cel Mare

200 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

370 €
/ lună

De inchiriat apartament spatios zona Precista

Ștefan cel Mare

3 camere
81 mp
Etaj 4

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

25.000 €
/ lună 10.55 € / mp / lună

Teren intravilan 2.370 mp, Hlapesti, Jud. Neamt ...

Dragomirești

La ~5km distanță

2.370 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

95.000 €
/ lună 10.13 € / mp / lună

Teren vanzare Superoferta

Vad

La ~5km distanță

9.378 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

29.000 €
/ lună 29 € / mp / lună

Teren Intravilan, 1000 mp, Vaduri

Vad

La ~5km distanță

1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
4

45.000 €
/ lună 13.42 € / mp / lună

Teren intravilan

Vad

La ~5km distanță

3.352 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan in Girov - jud Neamt

Girov

La ~5km distanță

7.603 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
12

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren intravilan sat Gura Vaii comuna Giro ...

Girov

La ~5km distanță

7.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

94.500 €
/ lună 11.12 € / mp / lună

Vand teren 8500 mp Girov-Caciulesti

Căciulești

La ~5km distanță

8.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
8

58.000 €
/ lună 10.84 € / mp / lună

Teren 5,350mp Dobreni / Strada Manastirea Horai ...

Dobreni

La ~10km distanță

5.350 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

15.000 €
/ lună
19.000 €
5.21 € / mp / lună

TEREN intravilan 2879 mp DOBRENI

Cășăria

La ~10km distanță

2.879 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

25.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Vanzare teren intravilan zona limitrofa orasulu ...

Dobreni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

14.500 €
/ lună 44.62 € / mp / lună

Teren 325mp Dobreni / Strada LASCAR CATARGIU

Dobreni

La ~10km distanță

325 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

30.000 €
/ lună 4.17 € / mp / lună

Teren 7200 mp Bodesti

Bodești

La ~10km distanță

7.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.500 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Teren 9900 mp - Lot agricol intravilan si extra ...

Războieni

La ~10km distanță

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 5.18 € / mp / lună

Teren intravilan in Cracaoani, judetul Neamt

Crăcăoani

La ~10km distanță

6.758 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

22.890 €
/ lună
31.198 €
6.24 € / mp / lună

Teren partial intravilan Cracaoani jud Neamt

Crăcăoani

La ~10km distanță

3.668 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

54.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 1.800 mp Deschidere 104 ml | S ...

Sărata

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

28.500 €
/ lună 34.17 € / mp / lună

Teren 834 mp Sarata Dealul Nou stradal Itravila ...

Sărata

La ~10km distanță

834 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
15

380.000 €
/ lună 42.61 € / mp / lună

Teren constructii multifunctional, langa Dedema ...

Sărata

La ~10km distanță

8.918 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
7

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan - extravilan comuna Sarata, Ba ...

Sărata

La ~10km distanță

16.436 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
18

14.999 €
/ lună 6.09 € / mp / lună

Hala de inchiriat Clasa A, TRC PARK zona Metro ...

Sărata

La ~10km distanță

2.463 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 14,999 € și 15.000 €
Agenție

2 luni în urmă
4

54.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren 1800mp intravilan Sarata

Sărata

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

1.200 €
/ lună 2.77 € / mp / lună

Hala industrialade vanzare/chirie 482 mp si 115 ...

Izvoare (Dumbrava Roșie)

La ~10km distanță

433 mp utili
Agenție

5 luni în urmă
4

1.500 €
/ lună 3.37 € / mp / lună

Spa?iu industrial Hala/Atelier 487 mp si 999 mp ...

Izvoare (Dumbrava Roșie)

La ~10km distanță

445 mp utili
999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

380 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere, Piatra Neamt, al ...

Ciritei

La ~10km distanță

3 camere
52 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

325 €
/ lună

Inchiriere Garsoniera Moderna Cartier Tei

Ciritei

La ~10km distanță

1 camere
42 mp
Etaj 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

285 €
/ lună

Apartament 1 Camera / Garsoniera Calea Romanulu ...

Ciritei

La ~10km distanță

1 camere
42 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial / birou de inchiriat

Ciritei

La ~10km distanță

50 mp utili
Agenție

2 zile în urmă
6

130.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Oportunitate De Investitie

Ciritei

La ~10km distanță

10.000 mp teren