Proprietăți unice: 5
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament de inchiriat parter

Bistrița

2 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

700 €
/ lună 6.14 € / mp / lună

Hala industriala 114 mp zona Ursulet situata la ...

Bistrița

Agenție

3 luni în urmă
20

590 €
/ lună

Casă, Bistrița, 1000 mp teren. Pre&#5 ...

Bistrița

4 camere
100 mp
1.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

430 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Bistrița

3 camere
70 mp
Etaj 4 / 5
5E
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

35 €
/ lună

Camere de inchiriat

Bistrița

4 camere

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
14

590 €
/ lună

Casa, Bistri?a, 1000 mp teren. Pre? 590 eur/ lu ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

5 camere
100 mp
1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
13

3.000 €
/ lună 4.35 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 810 mp de inchiriat

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

690 mp utili
1990
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

3200 mp teren intravilan Bistrita str. Profesor ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

3.200 mp teren

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună

Casă de închiriat – Alexandru cel Bun, jud. Nea ...

Alexandru cel Bun

La ~5km distanță

3 camere
206 mp
870 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
8

555 €
/ lună

Spațiu versatil 111 mp – ideal pentr ...

Sărata, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2E
Agenție

1 lună în urmă
4

800 €
/ lună

Hala depozitare, productie+birouri

Sărata, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Gârcina

La ~5km distanță

2.344 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

47.000 €
/ lună 26.70 € / mp / lună

Teren de vanzare Agarcia

Agârcia

La ~5km distanță

1.760 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

15.900 €
/ lună 11.87 € / mp / lună

Teren 1,340mp Cuejdiu / Strada Cuejdiului

Cuejdiu

La ~5km distanță

1.340 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
6

29.900 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

TEREN intravilan 2000 mp , comuna GARCINA- sat ...

Cuejdiu

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

200 €
/ lună

Apartament cu 1 camere decomandat în Precista

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă

196 €
/ lună

Inchiriez garsoniera 40 mp parter piata Bistrit ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Parter
1986
Agenție

5 luni în urmă
8

250 €
/ lună

InchirieriApartamente / GarsoniereApartament 2 ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 1 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

360 €
/ lună

Apartament de inchiriat central

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
7

304 €
/ lună

Inchiriez Apartament zona Precista

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 2
Agenție

5 luni în urmă
11

250 €
/ lună

Decomandat mobilat Precista

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4
1980
Agenție

2 luni în urmă

370 €
/ lună

De inchiriat apartament spa?ios zona Precista

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

355 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona Precista Pia ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
540 mp
Etaj 2
1982
Agenție

1 lună în urmă
19

370 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat in zona Cen ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 1
1981
Agenție

10 luni în urmă
8

270 €
/ lună

2 camere de închiriat

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
43 mp
Etaj 1 / 4
1983
Agenție

8 luni în urmă
11

430 €
/ lună

3 camere de inchiriat zona precista

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

2 camere
70 mp
Parter / 4
1983
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

568 €
/ lună
470 €
7.89 € / mp / lună

Spatiu comercial sau de birouri ultracentral et ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

72 mp utili
1E
Agenție

2 luni în urmă
13

330 €
/ lună

Apartament 4 camere multifunctional cu loc parc ...

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

4 camere
89 mp
Etaj 4 / 4
1980
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 330 € și 370 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

79 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Precista

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

79 €
/ lună

Inchiriez garsoniera Precista

Precista, Piatra-Neamț

La ~5km distanță

1 camere
35 mp