Teren 1,340mp Cuejdiu / Strada Cuejdiului

15.900 € / lună
11.87 € / mp / lună

Cuejdiu, Judeţul Neamţ

Suprafață teren:
1.340 mp

Descriere spațiu comercial

Teren intravilan cu o suprafata de 1340 mp situat in Cuiejdiu, cu un front stradal de 40 se metri.
Citește mai mult Citește mai puțin
Zonă de deal / munte
Actualizat în: 05 Mai 2026 ID anunț: 1319722

Istoric preț

Proprietăți similare

Spațiu comercial, de 2,463 mp, în Sărata
14.999 € / lună
Județul Neamț, Sărata
2.463 mp utili
Spațiu comercial, în Central
15.000 € / lună
Piatra-Neamț, Central
2.500 mp teren
Spațiu comercial, în Tămășeni
15.000 € / lună
Județul Neamț, Tămășeni
678 mp teren
Spațiu comercial, în Central
15.000 € / lună
Județul Neamț, Roman
569 mp teren
Spațiu comercial, în Dobreni
14.500 € / lună
Județul Neamț, Dobreni
325 mp teren
Spațiu comercial, în Central
16.500 € / lună
Județul Neamț, Roman
495 mp teren