Proprietăți unice: 1649
Proprietari: 274
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă

231 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat mobilata si utilata 120 ...

Central, Târgu Mureș

1 camere
Etaj 4
Agenție

5 zile în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament cu 4 camere | str. Armoniei, zona Fo ...

Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș

4 camere
82 mp
4E
Agenție

5 zile în urmă
11

650 €
/ lună 6.50 € / mp / lună

Spa?iu de inchiriat ,zona centrala, Targu Mure?

Central, Târgu Mureș

100 mp utili
1960

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
4

550 €
/ lună

DE ÎNCHIRIAT | 3 Camere | Mobilier Lemn Masiv ( ...

Budai, Târgu Mureș

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 8
1980
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

330 €
/ lună

Apartament 2 Camere Et.1/4 De Inchiriat, Bd Pan ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
54 mp
Etaj 1 / 4
1983
Agenție

Ieri
5

699 €
/ lună 10.92 € / mp / lună

Maurer Residence - Inchiriere spatiu comercial ...

Libertății, Târgu Mureș

64 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
9

300 €
/ lună

Oferta de inchiriere: Apartament 2 camere, zona ...

Corina, Târgu Mureș

2 camere
60 mp
Etaj 4
1970
Agenție

6 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Apart 1 cam etaj 1 bloc nou , loc parcare , car ...

Tudor Vladimirescu, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
2017
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
16

300 €
/ lună

Apart 1 cam etaj 1 bloc nou,loc parcare,central ...

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
Etaj 1
2017
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

300 €
/ lună

Apartament cu 1 camera tudor rexo

Tudor, Târgu Mureș

1 camere
36 mp
Etaj 5
Agenție

6 zile în urmă
10

550 €
/ lună

Apartament exclusivist de inchiriat | Green Res ...

Unirii, Târgu Mureș

2 camere
58 mp
2020
3E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriez studio Maurer Targu Mures

Central, Târgu Mureș

46 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

650 €
/ lună

Casa de inchiriat la Ama Residence Unirii

Unirii, Târgu Mureș

4 camere
140 mp
140 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
8

650 €
/ lună

Casa de inchiriat la Ama Residence Unirii

Libertății, Târgu Mureș

4 camere
140 mp
140 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
6

280 €
/ lună

AA/2000 De inchiriat apartament cu 2 camere in ...

Semicentral, Târgu Mureș

2 camere
50 mp
1975
3E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

77 €
/ lună

Propietar , inchiriez ap 2 camere confort 1 ren ...

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
56 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
14

250 €
/ lună

Chirie apartament cu o camera

Exterior Vest, Târgu Mureș

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

299 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera decomandat zona U ...

7 Noiembrie, Târgu Mureș

1 camere
33 mp
Etaj 2
1989
Agenție

1 săptămână în urmă
5

450 €
/ lună

Chirie 3 camere etaj 1, bloc izolat si construi ...

Central, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
2010
8E
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat, cu loc de ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

2 camere
56 mp
Etaj 4 / 8
2025
Agenție

3 săptămâni în urmă
13

450 €
/ lună

Apartament 4 camere, UMF, 7 Noiembrie, 2 bai, T ...

Cornișa, Târgu Mureș

4 camere
78 mp
Etaj 7 / 8
1989
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

590 €
/ lună 10.54 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial ultracentral

Ultracentral, Târgu Mureș

56 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
10

340 €
/ lună

Inchiriez ap. 2 camere Tudor

Tudor, Târgu Mureș

2 camere
58 mp
Etaj 4
1980
Agenție

3 zile în urmă

250 €
/ lună

GARSONIERA DE INCHIRIAT IN TARGU MURES

7 Noiembrie, Târgu Mureș

1 camere
14 mp
Etaj 1 / 3
1987
Agenție

1 săptămână în urmă
4

220 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat etaj intermediar 2/4 - ...

Libertății, Târgu Mureș

1 camere
25 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

230 €
/ lună

Garsoniera complet mobilata si utilata pe Aleea ...

Aleea Carpați, Târgu Mureș

1 camere
26 mp
10E
Agenție

1 săptămână în urmă
11

350 €
/ lună

P 4226 Apartament 3 camere, Tudor, Str. Transil ...

Tudor, Târgu Mureș

3 camere
54 mp
1986
4E
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

77 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târgu Mureș

2 camere
65 mp
Etaj 8 / 10
10E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

450 €
/ lună

Apartament de 2 camere, 60mp, parcare, Zona Mau ...

Libertății, Târgu Mureș

2 camere
60 mp
Etaj 7
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

350 €
/ lună

Se închiriază apartament cu 2 camere zona Aleea

Aleea Carpați, Târgu Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 1