Proprietăți unice: 12
Proprietari: 1
Agenție

Ieri
6

450 €
/ lună

Apartament cu 3 camere, 66mp, Zona Semicentral

Budai, Târgu Mureș

3 camere
66 mp
Etaj 2
Agenție

4 zile în urmă
7

380 €
/ lună

Inchiriere apartament cu 2 camere, amenajat mod ...

Budai, Târgu Mureș

2 camere
55 mp
Etaj 3
1975
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

550 €
/ lună

DE ÎNCHIRIAT | 3 Camere | Mobilier Lemn Masiv ( ...

Budai, Târgu Mureș

3 camere
80 mp
Etaj 4 / 8
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
10

1.000 €
/ lună 9.09 € / mp / lună

Spatiu comercial / birouri de inchiriat Zona Po ...

Budai, Târgu Mureș

110 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
14

400 €
/ lună

Apartament cu 3 camere | str. Bobâlna | 400 €

Budai, Târgu Mureș

3 camere
62 mp
Etaj 5 / 10
10E
Agenție

3 luni în urmă
10

350 €
/ lună

De inchiriat apartament 3 camere, Tg. Mures, Zo ...

Budai, Târgu Mureș

3 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1971
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

460 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere, zona Budai

Budai, Târgu Mureș

3 camere
66 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat cu curte interioara

Budai, Târgu Mureș

2 camere
52 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

450 €
/ lună

Budai - Inchiriere apartament 3 camere - Str. M ...

Budai, Târgu Mureș

3 camere
66 mp
Etaj 2
1970
Agenție

1 lună în urmă
9

350 €
/ lună

De inchiriat apartament 3 camere, Tg. Mures, Zo ...

Budai, Târgu Mureș

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 4
1975
Agenție

3 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Budai - Inchiriere apartament 3 camere - Str. M ...

Budai, Târgu Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 7
1979
Agenție

8 luni în urmă
6

380 €
/ lună

Budai - Inchiriere apartament 3 camere - Str. B ...

Budai, Târgu Mureș

3 camere
72 mp
Etaj 10 / 10
1976

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

230 €
/ lună

Dau in chirie garsoniera mobilata in Tudor, zon ...

Tudorul Vechi, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 10 / 10
1975
Agenție

1 lună în urmă
8

380 €
/ lună

Apartament 2 camere bloc nou + Parcare / Centru ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

360 €
/ lună

AA/957 De inchiriat apartament cu 2 camere in T ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1976
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 360 € și 380 €

Agenție

3 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Ap. 2 camere, semicentral, bloc nou, parcare pr ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
2017
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

900 €
/ lună 7.63 € / mp / lună

Spatiu comercial 118 mp, semicentral, vitrina, ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

118 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

270 €
/ lună

Inchiriez 2 cam semicentru [etaj 2]

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
1968
4E
Agenție

1 lună în urmă
1

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Sp. com. semicentral, 40 mp, vitrina, acces din ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

40 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

300 €
/ lună

P 4139 - Apartament cu 2 camere in Targu Mures, ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

1 lună în urmă
9

300 €
/ lună

Apartament 1 camera Tg. Mure? Semicentral - Pet ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
1970
4E
Agenție

Mai mult de un an
10

350 €
/ lună

Ap. 2 camere, semicentral, zona Domus, 58 mp

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
1990
4E
Agenție

4 zile în urmă
1

350 €
/ lună

Apartament 3 camere, semicentral, renovat, prim ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
14

200 €
/ lună 7.41 € / mp / lună

De inchiriat 2 birouri in cladire de birou, sem ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

27 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
6

280 €
/ lună

AA/2000 De inchiriat apartament cu 2 camere in ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
1975
3E
Agenție

1 săptămână în urmă

220 €
/ lună

Casa de Inchiriat in Zona Cetatii

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1 camere
36 mp
Agenție

3 luni în urmă
12

1.000 €
/ lună
1.200 €
8 € / mp / lună

Sp. comercial/salon/birouri 125 mp, semicentral ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

125 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,000 € și 1.200 €
Agenție

1 lună în urmă

99.800 €
/ lună 1,108.89 € / mp / lună

FILM 3D!Edificiu multifunctional, Semicentral,T ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

385 €
/ lună

Apartament 3 camere, Poli 2, AC

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 7
Agenție

4 zile în urmă
1

350 €
/ lună

Apartament 3 camere, semicentral, renovat, prim ...

Semicentral, Târgu Mureș

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
1989
4E