Proprietăți unice: 11
Proprietari: 2
Agenție

Ieri
9

370 €
/ lună

Apartament cu doua camere de inchiriat semicent ...

Gării, Târgu Mureș

2 camere
60 mp
Etaj 10
1970
Agenție

2 luni în urmă
7

1.718 €
/ lună
1.420 €
19.98 € / mp / lună

Spatiu comercial, 86mp, Zona Vivat Residence

Gării, Târgu Mureș

86 mp utili
2025
Agenție

2 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Studio, 40 mp, parcare, Zona Garii

Gării, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament spațios cu 1 camera in Complexul Viv ...

Gării, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
Etaj 4 / 16
16E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

20 €
/ lună

Inchiriere spatiu comercial

Gării, Târgu Mureș

2 camere
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat 1 camera, 40 mp, zona P ...

Gării, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
Etaj 4 / 16
16E
Agenție

4 săptămâni în urmă
9

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat 1 camera, 40 mp, zona P ...

Gării, Târgu Mureș

1 camere
40 mp
16E
Agenție

2 luni în urmă
9

430 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 58 mp, decomandat, parc ...

Gării, Târgu Mureș

2 camere
58 mp
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 430 € și 450 €
Agenție

3 luni în urmă
8

430 €
/ lună

Apartament de 2 camere, 56mp, decomandat, parca ...

Gării, Târgu Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 5
Agenție

3 luni în urmă
7

430 €
/ lună

Apartament 2 camere , Bloc Nou , Piata Garii

Gării, Târgu Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 5
2023
Anunț publicat de 8 agenții cu prețuri cuprinse între 430 € și 500 €
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

430 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere decomandat in Viv ...

Gării, Târgu Mureș

2 camere
57 mp
Etaj 5
2025

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 lună în urmă
7

430 €
/ lună

Apartament modern de inchiriat 2 camere | 57 mp ...

Autogară, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
56,84 mp
Etaj 5 / 16
16E
Agenție

3 luni în urmă
6

760 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu comercial zona Gheorghe Doja

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

38 mp utili
2020
Agenție

1 lună în urmă
8

370 €
/ lună

Gara Mare - Inchiriere apartament 2 camere - St ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
40 mp
Etaj 1 / 4
1980

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

55 €
/ lună

Ofer pentru inchiriere ap.2 camere Bloc nou Gar ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
Etaj 6
2025
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

192 €
/ lună

Apartament 1 camera de inchiriat

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
7

450 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

De Inchiriat sau Vanzare Spatiu comercial langa ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

60 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
14

3.900 €
/ lună 5.20 € / mp / lună

Spatiu comercial, 750 mp, zona Gara Mare

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

750 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
12

1.499 €
/ lună 9.99 € / mp / lună

Spatiu comercial, 150mp, Zona TopMed

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

500 €
/ lună
600 €

Apartament PREMIUM 2 camere Vivat Residence ( p ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
57 mp
Etaj 9
2026
Agenție

2 luni în urmă
9

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial Zona Nova Vita Top Med

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
1980
Agenție

9 luni în urmă
14

350 €
/ lună

Decomandat si practic, pe 55 mp, Gara Mare, Tar ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2 / 2
1970
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

1.900 €
/ lună 12.67 € / mp / lună

De inchiriat spa?iu comercial 150 m zona TopMed ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, modern, etaj 12 din 16, ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 12 / 16
2025
Agenție

1 lună în urmă
7

420 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 52 mp, decomandat, Zona ...

Gara Mare, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 10
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 420 € și 450 €
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
16

500 €
/ lună

Proprietar, inchiriez apartament premium, lux 2 ...

Bălcescu, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

260 €
/ lună

Apartament cu doua camere de inchiriat

Bălcescu, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
1989
Agenție

5 zile în urmă
7

360 €
/ lună

Apartament 2 camere | Mobilat, utilat | Libertă ...

Bălcescu, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Parter
1970
Agenție

Ieri
8

990 €
/ lună 12.38 € / mp / lună

Spatiu comercial | Bd. 1 Decembrie 1918

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

500 €
/ lună
550 €

Apartament cu 2 camere mobilat lux, Ultracentra ...

1 Decembrie 1918, Târgu Mureș

La ~5km distanță

2 camere
62 mp
Etaj 2 / 5
2024