Proprietăți unice: 28
Proprietari: 7
Agenție

1 săptămână în urmă
12

2.500 €
/ lună 2.21 € / mp / lună

Cladire industriala Hale Miercurea Nirajului

Sâncraiu de Mureș

1.130 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
2

700 €
/ lună 7 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 100 mp, ABC, Sanc ...

Sâncraiu de Mureș

100 mp utili
2000
Agenție

2 luni în urmă
9

500 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

De inchiriat spatiu comercial 200 mp , Sancraiu ...

Sâncraiu de Mureș

200 mp utili
2000

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
6

800 €
/ lună 5.33 € / mp / lună

De inchiriat restaurant 150 mp cu bucatarie sta ...

Sâncraiu de Mureș

150 mp utili
2000
Agenție

3 luni în urmă
28

95.000 €
/ lună

Apartamente 2 camere - Bloc NOU - Sancraiul de ...

Sâncraiu de Mureș

2 camere
60 mp
Etaj 1 / 2
2E
Agenție

3 luni în urmă
23

55.778 €
/ lună 222.22 € / mp / lună

De inchiriat spatiu birouri, 10 birouri , 4 bai ...

Sâncraiu de Mureș

10 camere
251 mp
2001
Agenție

9 luni în urmă
8

2.840 €
/ lună 22.72 € / mp / lună

Ocazie inchiriere statie ITP

Sâncraiu de Mureș

1E
Agenție

10 luni în urmă
7

605 €
/ lună

De inchiriat parterul unei case in Sancrai

Sâncraiu de Mureș

2 camere
100 mp
300 mp teren
1982
Agenție

Mai mult de un an
13

999 €
/ lună
1.100 €

Casa individuala, 4 camere, 190mp, Zona Sâncrai ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
190 mp
400 mp teren
1E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 999 € și 1.101 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Teren intravilan Sancraiu de Mures

Sâncraiu de Mureș

1.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

477.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren generos 15.900 mp (intravilan + extravila ...

Sâncraiu de Mureș

15.900 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

50.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Parcele de teren intravilan, 500 mp,cu proiect, ...

Sâncraiu de Mureș

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Garsoniera 30mp, terasa 30mp si aer conditionat

Sâncraiu de Mureș

1 camere
30 mp
Etaj 2
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
20

350 €
/ lună

Garsoniera 30mp, terasa 30mp ?i aer condi?ionat

Sâncraiu de Mureș

1 camere
30 mp
2020
2E
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

36.500 €
/ lună 40.56 € / mp / lună

Vand teren in Sancrai

Sâncraiu de Mureș

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
5

60.000 €
/ lună 52.17 € / mp / lună

Vand teren 11,5 arii sau schimb!

Sâncraiu de Mureș

1.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

490 €
/ lună

Apartament de inchiriat 3 camere, cartier Uniri ...

Sâncraiu de Mureș

3 camere
70 mp
Etaj 2
1990
Agenție

2 luni în urmă
12

900 €
/ lună

Duplex modern de inchiriat 4 camere | 127 mp | ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
127 mp
Parter / 1
1E
Agenție

3 luni în urmă
20

1.200 €
/ lună

Casa D-P-E, 5 camere 200 mp,1.000 mp teren, gar ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
200 mp
Agenție

4 luni în urmă
2

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren cu potential de constructie, 1000 mp, San ...

Sâncraiu de Mureș

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

52.500 €
/ lună 113.39 € / mp / lună

Teren intravilan 463 mp in cartierul Rasaritulu ...

Sâncraiu de Mureș

463 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

42.000 €
/ lună 54.62 € / mp / lună

Teren construibil 769 mp - Str. Ceangailor, Tg. ...

Sâncraiu de Mureș

769 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Se inchiriaza apartament Maurer

Sâncraiu de Mureș

2 camere
55 mp
Etaj 1
Agenție

9 luni în urmă
15

590 €
/ lună

Casa de Inchiriat, 4 camere, garaj, Carier Rasa ...

Sâncraiu de Mureș

4 camere
135 mp
700 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
7

85.000 €
/ lună 170 € / mp / lună

Teren 500 Mp, De Vanzare, Cu Proiect, Sancraiul ...

Sâncraiu de Mureș

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

109.990 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Teren intravilan 6000 mp, Sancraiu de Mures, Nu ...

Sâncraiu de Mureș

6.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă

1.100 €
/ lună

Casa Moderna De Inchiriat, 400 Mp Teren, Zona P ...

Sâncraiu de Mureș

190 mp
400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

192 €
/ lună

Apartament la casa

Sâncraiu de Mureș

30 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

75 €
/ lună 0.14 € / mp / lună

Teren intravilan

Nazna

La ~5km distanță

530 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

981 €
/ lună 10.90 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Nazna

La ~5km distanță

90 mp teren