Proprietăți unice: 4
Proprietari: 2
Agenție

Mai mult de un an
10

250 €
/ lună

Cabana Ibanesti, locatie superba, Jacuzzi, 6 ca ...

Ibănești

6 camere
170 mp
2.100 mp teren
2023
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

44.500 €
/ lună 7.74 € / mp / lună

Teren intravilan panoramic, 5.750 mp, view munt ...

Ibănești

5.750 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
16

72.900 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren intravilan

Ibănești

8.100 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

461 €
/ lună

Cabana Ibanesti Mure? cu ciubar.

Ibănești

280 mp

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

114.000 €
/ lună 64.77 € / mp / lună

Teren Intravilan Orsova 1760m

Orșova

La ~5km distanță

1.760 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

6.500 €
/ lună 0.64 € / mp / lună

Vand/schimb cu auto teren extravilan

Orșova

La ~5km distanță

10.100 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

90.000 €
/ lună 27.02 € / mp / lună

Teren intravilan 3.331 mp Campu Cetatii, jud. M ...

Eremitu

La ~10km distanță

3.331 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
5

38 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Teren intravilan Campul Cetatii langa Pastravar ...

Câmpu Cetății

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

4.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare Solovastru, langa R ...

Solovăstru

La ~15km distanță

600 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

325.000 €
/ lună 14.98 € / mp / lună

FILM!22.300 mp,activ imobiliar cu valoare adaug ...

Solovăstru

La ~15km distanță

21.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

490.000 €
/ lună 175 € / mp / lună

Vand teren intravilan

Ideciu de Jos

La ~15km distanță

2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

79.000 €
/ lună 11.72 € / mp / lună

Teren intravilan Ideciu de Jos 6740mp

Ideciu de Jos

La ~15km distanță

6.740 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

16.500 €
/ lună
19.500 €
9.71 € / mp / lună

Teren 17 ari intravilan in Damieni nr. 1 zona l ...

Dămieni

La ~15km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

19 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren intravilan in Dumbravioara spre Ernei

Iernuțeni

La ~15km distanță

2.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

53.300 €
/ lună 15.23 € / mp / lună

Teren intravilan 35 arii opurtunitate investiti ...

Iernuțeni

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
8

56.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Teren Intravilan 56 Arii Brancovenesti

Brâncovenești

La ~15km distanță

5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

2.500 €
/ lună 5.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Reghin

La ~20km distanță

425 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

39 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Reghin

La ~20km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
1972
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

17.000 €
/ lună 15.84 € / mp / lună

Teren intravilan Reghin

Central, Reghin

La ~20km distanță

1.073 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

110.000 €
/ lună 28.21 € / mp / lună

Teren de vanzare -Reghin - Viilor 3900 mp

Central, Reghin

La ~20km distanță

3.900 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
4

89.500 €
/ lună 15.43 € / mp / lună

Teren intravilan, pe 5.800 mp, cu vedere frumoa ...

Central, Reghin

La ~20km distanță

5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 54mp, prima inchiriere, ...

Central, Reghin

La ~20km distanță

2 camere
54 mp
Mansardă
Agenție

1 lună în urmă
5

196 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Reghin

La ~20km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

75 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren Intravilan Strada Dedradului

Reghin

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

53.250 €
/ lună 14.41 € / mp / lună

Teren intravilan 3.695mp pe DN15 la intrare in ...

Central, Reghin

La ~20km distanță

3.695 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

529.000 €
/ lună 34.40 € / mp / lună

Proprietate cu 2 case + teren 15.277 mp Str. Sa ...

Central, Reghin

La ~20km distanță

4 camere
15.377 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

420 €
/ lună 14.48 € / mp / lună

Spatiu comercial, central, 29 mp

Central, Reghin

La ~20km distanță

29 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
11

350 €
/ lună

Apartament de inchiriat,Reghin

Central, Reghin

La ~20km distanță

2 camere
54 mp
1980
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

14 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan la iesirea din Reghin spr ...

Reghin

La ~20km distanță

5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

1.000 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Spatiu comercial, Libertatii, 119 mp

Central, Reghin

La ~20km distanță

119 mp utili