Proprietăți unice: 30
Proprietari: 14
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

250 €
/ lună

Închiriez apartament pe termen lung

Central, Târnăveni

2 camere
55 mp
Etaj 1
1970
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
8

250 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târnăveni

2 camere
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

288 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târnăveni

2 camere
50 mp
Etaj 4

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

97 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren ultracentral - 17900 mp Tarnaveni

Ultracentral, Târnăveni

17.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

1.500 €
/ lună 4.41 € / mp / lună

Preluare activitate Restaurant

Central, Târnăveni

340 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
7

100 €
/ lună 1.47 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial utracentral in Tarna ...

Ultracentral, Târnăveni

68 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
/ lună 87.50 € / mp / lună

Teren de vanzare Tarnaveni

Central, Târnăveni

400 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

1.300 €
/ lună 20.63 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat, 63mp, Zona Semi-Central

Central, Târnăveni

63 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
14

800 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Str. Republicii, ...

Central, Târnăveni

110 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

320 €
/ lună

Apartament de inchiriat - Tarnaveni - George En ...

Central, Târnăveni

1 camere
46 mp
Parter
1990
Agenție

2 luni în urmă
11

250 €
/ lună

Apartament, 38 m2,

Central, Târnăveni

1 camere
38 mp
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

248 €
/ lună

Inchiriez ap 2 cam cart Armatei

Central, Târnăveni

2 camere
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
4

98 €
/ lună

Garsoniera 13m2 de inchiriat / Viitorului

Central, Târnăveni

1 camere
13 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
6

147 €
/ lună

Garsoniera 26m2 de inchiriat / str. Viitorului

Central, Târnăveni

1 camere
26 mp
Etaj 3
Agenție

3 luni în urmă
7

450 €
/ lună

Apartament cu 2 camere, 48 mp, parcare, Zona Se ...

Central, Târnăveni

2 camere
45 mp
Etaj 1
Agenție

3 luni în urmă
8

550 €
/ lună 5.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat, 100 mp utili

Central, Târnăveni

100 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
5

400 €
/ lună 7.27 € / mp / lună

Spa?iu comercial de 55mp cu acces facil ?i vizi ...

Central, Târnăveni

55 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
4

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spatiu Comercial, 1 000 m2,

Central, Târnăveni

1.000 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

250 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Central, Târnăveni

2 camere
50 mp
Agenție

6 luni în urmă
13

700 €
/ lună 2.80 € / mp / lună

Restaurant de inchiriat - Tarnaveni

Central, Târnăveni

250 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
8

255 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat cartier armate ...

Central, Târnăveni

2 camere
55 mp
1997
Agenție

8 luni în urmă
17

3.100 €
/ lună 10.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 300mp de inchiriat, locatie ce ...

Central, Târnăveni

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

255 €
/ lună

inchiriez apartament cartierul armatei 2 camere

Târnăveni

2 camere
54 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

255 €
/ lună

Apartament de inchiriat pe termen lung

Central, Târnăveni

2 camere
55 mp
Etaj 1
1970
Agenție

3 luni în urmă
5

350 €
/ lună

inchiriez apartament

Central, Târnăveni

2 camere
50 mp
Etaj 2
1960
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

6.000 €
/ lună

inchiriere teren depozitare

Central, Târnăveni

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

76 €
/ lună 4 € / mp / lună

Camera de inchiriat - spatiu comercial

Central, Târnăveni

19 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 1,000.00 € / mp / lună

Inchiriez sau Vand Hala Spatiu

Târnăveni

1 mp utili
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

480 €
/ lună 7.16 € / mp / lună

Dau in chirie Spatiu comercial central in Mun. ...

Târnăveni

67 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

200 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Târnăveni

2 camere
50 mp