Proprietăți unice: 9
Proprietari: 6
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

De inchiriat

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
50 mp
Etaj 3
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

286 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere zona Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
60 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
5

160 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
27 mp
1997

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
9

240 €
/ lună

inchiriez garsoniera, CENTRALA PE GAZ,

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
28 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Intravilan Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1.241 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
61 mp
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

260 €
/ lună

Ofer pt inchiriere apartament cu 1 camera cu ce ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
35 mp
Parter
1980
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.265 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial strada chirie Drobet ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

195 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

290 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere zona Dunarea,et4

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

700 m

2 camere
53 mp
Etaj 4
1971

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

320 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 320 € și 330 €
Agenție

4 luni în urmă
6

320 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3
1997
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

De închiriat – Apartament 3 camere d ...

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
4E

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

330 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

De inchiriat Apartament 3 camere decomandat | Z ...

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2
1986
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

260 €
/ lună

Inchiriez apartament

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

10 luni în urmă
4

1.251 €
/ lună
1.350 €
16.68 € / mp / lună

Spațiu comercial, Piața Mircea, Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

75 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament ultracentral

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
80 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

650 €
/ lună 1.12 € / mp / lună

Inchiriez spa?ii zona industriala

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

580 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez scaun coafor frizerie

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

240 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

160 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

30 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in regim hotelier

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
Etaj 2
1998
Agenție

Mai mult de un an
1

12 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

Ofer pentru inchiriere spa?ii comerciale

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

2 €
/ lună 0.06 € / mp / lună

inchiriem post unghi de fuga,post stare tehnica ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

35 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Vanzare inchiriere spa?iu comercial

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

250 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona cu potential

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

275 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2
1977
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 4
1980
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
8

39 €
/ lună

Inchiriez apartament cu o camera

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
45 mp
Etaj 3
2000