Proprietăți unice: 176
Proprietari: 129
Agenție

Ieri
10

300 €
/ lună

Apartament complet utilat si mobilat - EXCLUSIV ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
38 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
3

625 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Spațiu Comercial de Închiriat – ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

50 mp utili
4E
1989
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

175 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez 2 spatii

Central, Drobeta-Turnu Severin

20 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 173 € și 175 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
9

440 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu comercial in zona Centrala - 40 mp Utili ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

40 mp utili
1920
Proprietar
Comision 0%

Ieri
5

250 €
/ lună

Inchiriez apartament

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 3
Agenție

Ieri
4

200 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriere apartament mobilat si utilat!

Central, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
65 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

800 mp utili
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat zona Stomatologie.

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
60 mp
Agenție

6 zile în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat zona Stomatologie.

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
60 mp
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

2 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Drobeta-Turnu Severin

5.964 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

De inchiriat

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
50 mp
Etaj 3
1985
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

286 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere zona Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.000 €
/ lună

Apartament de inchiriat doar pe termen lung

Central, Drobeta-Turnu Severin

60 mp
Etaj 5 / 5
5E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

160 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
27 mp
1997
Agenție

4 zile în urmă
9

240 €
/ lună

inchiriez garsoniera, CENTRALA PE GAZ,

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
28 mp
Etaj 3
1990
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere Parter langa Biserica de Ca ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
52 mp
Parter
1990
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

230 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

1 camere
30 mp
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

280 €
/ lună

Închiriez apartament cu 2 cameră, centrală prop ...

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1970
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

2.300 €
/ lună 12.04 € / mp / lună

Spațiu Modern - 191 mp - B-dul T. Vladimirescu

Central, Drobeta-Turnu Severin

191 mp utili
4E
1997
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

1.738 €
/ lună 8.28 € / mp / lună

Birou, Spatiu | 210 mp

Central, Drobeta-Turnu Severin

210 mp
Parter / 2
2002
2E
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

42.000 €
/ lună

Platformă industrială multifuncț ...

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

De închiriat – Apartament 3 camere d ...

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

3 luni în urmă
8

475 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu comercial 95 mp – Podul Gruii ...

Est, Drobeta-Turnu Severin

95 mp utili
1970
Agenție

10 luni în urmă
4

300 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Teren centura

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

1.251 €
/ lună
1.350 €
16.68 € / mp / lună

Spațiu comercial, Piața Mircea, Severin

Central, Drobeta-Turnu Severin

75 mp utili
2020
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
6

300 €
/ lună

Inchiriere apartament

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
56 mp
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Casa de Inchiriat (Vinzare)

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
121 mp
Agenție

1 săptămână în urmă
3

50 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren Intravilan Centura -Walter Maracineanu( S ...

Mărăcineanu, Drobeta-Turnu Severin

8.068 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriez/Vand apartament 2 camere

Central, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
45 mp
Etaj 4