Apartamente
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

320 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 3
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 320 € și 330 €
Agenție

4 luni în urmă
6

320 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat

Aluniș, Drobeta-Turnu Severin

2 camere
50 mp
Etaj 3
1997

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

260 €
/ lună

Ofer pt inchiriere apartament cu 1 camera cu ce ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
35 mp
Parter
1980
Agenție

3 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
61 mp
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

De inchiriat

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
50 mp
Etaj 3
1985

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

115 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Teren Intravilan Padurea Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1.241 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

160 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
27 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

286 €
/ lună

Chirie apartament 2 camere zona Crihala

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
6

290 €
/ lună

inchiriez apartament 2 camere zona Dunarea,et4

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

700 m

2 camere
53 mp
Etaj 4
1971
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

1.265 €
/ lună 6.49 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial strada chirie Drobet ...

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

195 mp utili
Agenție

4 zile în urmă
9

240 €
/ lună

inchiriez garsoniera, CENTRALA PE GAZ,

Crihala, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 3
1990
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

De închiriat – Apartament 3 camere d ...

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

De inchiriat Apartament 3 camere decomandat | Z ...

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
68 mp
Etaj 2
1986
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

330 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

260 €
/ lună

Inchiriez apartament

Kiseleff, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

13 €
/ lună 0.22 € / mp / lună

Inchiriere spatii comerciale, zona centrala

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

60 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

750 €
/ lună 9.38 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial str. Traian

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

80 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
8

255 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

DE INCHIRIAT Spa?iu comercial 30 mp, ideal biro ...

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

300 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
53 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

550 €
/ lună 18.33 € / mp / lună

Inchiriere Spatiu Comercial

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

230 €
/ lună 4.60 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

50 mp utili
Agenție

8 luni în urmă
5

280 €
/ lună

Apartament 2 camere decomandat zona Hotel Traia ...

Traian, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

2 camere
58 mp
Etaj 4
1990
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

450 €
/ lună 6.43 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona cu potential

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

70 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez 10.000 mp Halinga

Exterior Vest, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

30 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren industrial Banovi?a, Platforma Est, spate ...

Industrial, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

3.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

475 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spațiu comercial 95 mp – Podul Gruii ...

Est, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

95 mp utili
1970
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

40 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

70.000 €
/ lună 5,833.33 € / mp / lună

Vind sau inchiriez cabinet stomatologic

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

12 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

500 €
/ lună

Casa de inchiriat

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

240 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

2 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

inchiriez scaun coafor frizerie

Central, Drobeta-Turnu Severin

La ~5km distanță

50 mp utili