Proprietăți unice: 287
Proprietari: 51
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

680 €
/ lună

Apartament Spatios 3 camere Cosmopolis

Tunari

3 camere
65 mp
Etaj 5 / 7
7E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

470 €
/ lună

Apartament 2 vamere Cosmopolis

Tunari

2 camere
55 mp
Etaj 1
7E
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

638 €
/ lună 27.74 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat, pozitie excelent ...

Tunari

23 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 săptămâni în urmă
16

91.630 €
/ lună 170 € / mp / lună

Teren 539 mp de vanzare Tunari proiect langa Gr ...

Tunari

539 mp teren
Dezvoltator
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
37

1.800 €
/ lună

Casa 5 camere, 4 dormitoare, 3 bai, NOU, Terasa ...

Tunari

5 camere
146 mp
300 mp teren
f.s. 7 m
Agenție

4 săptămâni în urmă
2

150 €
/ lună 0.12 € / mp / lună

Teren Tunari -deschidere DJ100

Tunari

1.251 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
16

720 €
/ lună

2 camere Premium, Parc Tunari, Parcare, complex ...

Tunari

2 camere
54 mp
Etaj 2
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

720 €
/ lună

Apartament 2 camere | Tunari | prima inchiriere ...

Tunari

2 camere
54 mp
3E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.500 €
/ lună 1.67 € / mp / lună

Inchiriez Teren Tunari - 1500 mp - Strada 1 Dec ...

Tunari

1.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
16

1.400 €
/ lună

Vila Moderna P+1 | Ansamblul City Nord Tunari | ...

Tunari

4 camere
120 mp
300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

1.190 €
/ lună
1.250 €

Casa luminoasa cu gradina privata si zona BBQ/g ...

Tunari

3 camere
93 mp
450 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

600 €
/ lună

Apartament 2 camere | Tunari | loc parcare | co ...

Tunari

2 camere
49 mp
2025
3E
Agenție

1 lună în urmă
6

2.121.600 €
/ lună 26 € / mp / lună

Teren Intravilan | Tunari 8,16 Ha | Nod A0-A3 | ...

Tunari

81.600 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
1

500.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren 5.000 mp Investitie Pipera Scoala America ...

Tunari

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

940.000 €
/ lună
950.000 €
188 € / mp / lună

Lot teren Pipera in zona cu cea mai rapida cres ...

Tunari

5.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

450 €
/ lună

Proprietar Inchriez Apartament cu 2 camere

Tunari

2 camere
50 mp
Parter
Agenție

1 lună în urmă
16

15.341 €
/ lună 5.80 € / mp / lună

De inchiriat | Spa?iu industrial Balotesti-Tuna ...

Tunari

2.645 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
20

1.400 €
/ lună

Inchiriere Casa Tunari 6 Camere

Tunari

6 camere
236 mp
390 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
9

2.999 €
/ lună

Vila de inchiriat Complex Oxford | Garaj

Tunari

4 camere
200 mp
Agenție

1 lună în urmă
7

270.000 €
/ lună 270 € / mp / lună

Tunari, Oportunitate De Investitie, Lot 1.000 M ...

Tunari

1.000 mp teren
4E
Agenție

1 lună în urmă
7

470 €
/ lună

Apartament Spatios 2 camere Cosmopolis

Tunari

2 camere
57 mp
Etaj 2
7E
Agenție

1 lună în urmă
11

105.000 €
/ lună 140 € / mp / lună

Tunari zona Castanului | teren 750 mp deschider ...

Tunari

750 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

85.000 €
/ lună 99.77 € / mp / lună

Pipera - Oxford Gardens,Teren ,852 Mp,Deschider ...

Tunari

852 mp teren
6E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

850 €
/ lună

Vila superba 3 camere Tunari, Petre Ispirescu 4 ...

Tunari

3 camere
100 mp
100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

75.000 €
/ lună 156.90 € / mp / lună

Vanzare Teren Construibil, Intravilan, CU, 478 ...

Tunari

478 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
8

650 €
/ lună
599 €

2 camere Tunari-Otopeni, complex NOU, langa pad ...

Tunari

2 camere
56 mp
Etaj 2
Agenție

1 lună în urmă
4

3.500 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Hala 600 mp + teren 2500 mp, langa centura, ram ...

Tunari

600 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
20

1.049 €
/ lună

Apartament 3 camere premium, prima inchiriere C ...

Tunari

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 3
2026
Agenție

1 lună în urmă
5

450 €
/ lună

Apartament doua camere , decomandat, Complex Co ...

Tunari

2 camere
52 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
9

750 €
/ lună

Apartament tip duplex, parter, 3 camere, comple ...

Tunari

3 camere
90 mp