Proprietăți unice: 49
Proprietari: 5
Agenție

2 luni în urmă
9

14.000 €
/ lună 7.49 € / mp / lună

Hala si birouri, standarde inalte, autorizare I ...

Glina

1.868 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
8

250 €
/ lună

Bloc spre inchiriere

Glina

1 camere
44 mp
Etaj 3
Agenție

2 luni în urmă
5

450 €
/ lună

Studio Cosmopolis - Loc de Parcare inclus

Glina

2 camere
43 mp
Etaj 5 / 7
7E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
11

5.000 €
/ lună 8.33 € / mp / lună

Hala noua in zona Drumul Intre Tarlale

Glina

600 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

9.600 €
/ lună 4.80 € / mp / lună

Depozite construite conform cerintelor / Wareho ...

Glina

2.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
6

50.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Terenuri Intravilane Industriale - 1.000 mp - S ...

Glina

1.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

4.250 €
/ lună 7.51 € / mp / lună

Spatiu depozitare clasa A, zona de est a Bucure ...

Glina

566,4 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
1

2.700.000 €
/ lună 62.79 € / mp / lună

Terenuri intravilane 43000 mp ~ Popesti Leorden ...

Glina

43.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

590 €
/ lună

Proprietar inchiriez ap 2 camere Hils Pallady

Glina

2 camere
50 mp
Etaj 6
Agenție

3 luni în urmă
10

4.500 €
/ lună 7.32 € / mp / lună

Spa?iu industrial de 615mp de inchiriat Stefane ...

Glina

615 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

40.000 €
/ lună
41.500 €
80 € / mp / lună

Teren Intravilan Allegria / Sos. Oltenitei DN4 ...

Glina

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

1.800 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu depozitare sau productie zona Pallady - ...

Glina

360 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
2

260.000 €
/ lună
300.000 €
26 € / mp / lună

Teren intravilan, 10.000 mp, la 400 m de autost ...

Glina

10.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

165.000 €
/ lună 165 € / mp / lună

Teren 1 000 mp Pipera Voluntari

Glina

1.000 mp teren
2E
Agenție

6 luni în urmă
8

992.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren 13.210 mp Centura Stefanesti nod A3

Glina

12.400 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
20

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Proprietar, terenuri agricole extravilane, cada ...

Glina

33.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

800.000 €
/ lună 31.80 € / mp / lună

Teren soseaua de centura

Glina

25.160 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

5.100 €
/ lună 5.93 € / mp / lună

860mp hala produc?ie depozitare GLINA Sos de Ce ...

Glina

860 mp utili
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

150 €
/ lună

Inchiriez camera in vila curte spatioasa

Glina

300 mp
1.900 mp teren