Proprietăți unice: 20
Proprietari: 7
Agenție

8 luni în urmă
20

3.500 €
/ lună

IZVORANI - 2 vile de lux, piscina, SPA

Izvorani

10 camere
700 mp
1.500 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

10 luni în urmă
22

2.350 €
/ lună

Vilă de Lux de 373 mp în Izvorani &#8 ...

Izvorani

5 camere
400 mp
1.000 mp teren
2018
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

23.000 €
/ lună 43.81 € / mp / lună

Teren 525 mp intravilan in Izvorani

Izvorani

525 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

50 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Teren de vanzare Izvorani langa Delta Snagov

Izvorani

2.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

129.000 €
/ lună 86 € / mp / lună

Teren intravilan 1500 mp Snagov, Ghermanesti la ...

Izvorani

1.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

300.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren intravilan cu constructie Izvorani / Snag ...

Izvorani

40 camere
5.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

99.980 €
/ lună 26.68 € / mp / lună

Teren|Izvorani|Ilfov |Lac Snagov|3768 mp

Izvorani

3.748 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

1.850.000 €
/ lună 154.17 € / mp / lună

Teren La Lacul Snagov / IZVORANI 12.000MP

Izvorani

12.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren de vanzare Izvorani- lac Snagov

Izvorani

1.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

28.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Vanzare Teren Izvorani / Strada Gradinarilor/Co ...

Izvorani

700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

18.500 €
/ lună 9.96 € / mp / lună

Investitie Izvorani: 1.858 mp langa Padurea Sna ...

Izvorani

1.858 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

1.300 €
/ lună 3.71 € / mp / lună

De Inchiriat Terasa Restaurant

Izvorani

350 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
7

1.650.000 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren intravilan Izvorani | Centrul Olimpic Rom ...

Izvorani

11.000 mp teren
2E
Agenție

3 luni în urmă
5

131.600 €
/ lună 47 € / mp / lună

Teren intravilan | Snagov | Izvorani | 2800mp | ...

Izvorani

2.800 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
11

187.500 €
/ lună 250 € / mp / lună

Deschidere la lac | Loc de acostare la ponton | ...

Izvorani

750 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

25.000 €
/ lună 38.58 € / mp / lună

Teren Vanzare RATE Izvorani Ilfov 648mp apropie ...

Izvorani

648 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

35.000 €
/ lună 70 € / mp / lună

Teren 5 lot x 500 mp Ciolpani Izvorani-Intravil ...

Izvorani

500 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

200.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren intravilan

Izvorani

5.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

72.000 €
/ lună 65.45 € / mp / lună

Teren 1100 mp, Deschidere la Soseaua Ghermanest ...

Izvorani

1.100 mp teren
1E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

90 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Snagov Izvorani

Izvorani

1 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

55.000 €
/ lună 55 € / mp / lună

Vanzare teren Ciofliceni

Ciofliceni

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

85 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Snagov Ciofliceni Padure

Ciofliceni

La ~5km distanță

3.941 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

2.200 €
/ lună

Casa de inchiriat | Tancabesti | Pe malul Lacul ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

3 camere
80 mp

Agenție

3 săptămâni în urmă
79

5.000 €
/ lună

VILĂ INDIVIDUALA LAKEFRONT SNAGOV | POOL

Ciofliceni

La ~5km distanță

5 camere
300 mp
1.200 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

59.999 €
/ lună 96.00 € / mp / lună

Teren intravilan 625 mp Ciofliceni Snagov | Uti ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

625 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

424.000 €
/ lună 100.09 € / mp / lună

Super Ocazie Se Vinde Teren Cu Deschidere La La ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

4.236 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

250.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Vanzare teren Snagov Vladiceasca

Vlădiceasca

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

367.220 €
/ lună 61.35 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare 5.986 mp, Cioflicen ...

Ciofliceni

La ~5km distanță

5.986 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

80.000 €
/ lună 47.06 € / mp / lună

Teren Ciofliceni - Snagov

Ciofliceni

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

55.000 €
/ lună 110 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare - Vladiceasca, Snag ...

Vlădiceasca

La ~5km distanță

500 mp teren