Case
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

200 €
/ lună

Casa la țară pt cei dornici de o vacanță la țar ...

Verșeni

1 camere
42 mp
1.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

1 săptămână în urmă
18

7.020 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala depozitare - productie Iasi, Ciohorani, 35 ...

Miroslovești

La ~5km distanță

3.510 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

8.164 €
/ lună 1 € / mp / lună

Complex hale depozitare - productie Iasi, Cioho ...

Miroslovești

La ~5km distanță

8.164 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
18

7.020 €
/ lună 2 € / mp / lună

Hala depozitare - productie Iasi, Ciohorani, 35 ...

Ciohorăni

La ~5km distanță

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 7,020 € și 8.164 €

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.500 €
/ lună 3.89 € / mp / lună

Teren 9900 mp - Lot agricol intravilan si extra ...

Războieni

La ~10km distanță

9.900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

14.000 €
/ lună 7.78 € / mp / lună

Teren de vanzare - intravilan

Urecheni

La ~10km distanță

1.800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
9

200 €
/ lună 0.57 € / mp / lună

Spatiu Comercial

Urecheni

La ~10km distanță

350 mp utili
1.300 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

19.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren intravilan 1600 metri patrati Girov-Botes ...

Boțești

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

2.000 €
/ lună 33.33 € / mp / lună

Spatiu comercial 60mp, Tudor Vladimirescu, CT + ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

560 €
/ lună

Apartament cu 2 camere situat in zona Iulius Ma ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
60 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament 2 Camere Palas Mall - 550 euro

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 2
Agenție

7 luni în urmă
8

350 €
/ lună

Inchiriere Apartament cu 2 camere Cartier Visoi ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 6
10E
Agenție

7 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Tudor Vladimirescu, River's Towers, apartament ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

375 €
/ lună

Apartament 1 camera bloc nou - Tudor Vladimires ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 3
Agenție

1 lună în urmă
20

1.500 €
/ lună 12.50 € / mp / lună

Vila Birouri Firma Nemobilata Zona Palas

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

120 mp utili
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

550 €
/ lună

Apartament cu 2 camere in bloc nou in zona Bucs ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

350 €
/ lună

Garsoniera moderna zona centrala - 5 min Palas ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

1 camere
35 mp
Etaj 4
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

4.000 €
/ lună 15.09 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Tudor Vladimirescu - ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

265 mp utili
2E
Agenție

1 săptămână în urmă
6

250 €
/ lună

Garsoniera , Tatarasi, et 1, str Ciurchi

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

550 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat - Zona Palas | ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
48 mp
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament 2 camere, Prima inchiriere, Complex ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
58 mp
Agenție

4 luni în urmă
9

420 €
/ lună
350 €

NOU Centru PALAS langa Facultati mobilat 1 came ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
Agenție

1 săptămână în urmă
10

500 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat | Zona Palas-S ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
56 mp
Etaj 1 / 6
6E
Agenție

1 săptămână în urmă
5

250 €
/ lună

Apartament 1 camera Tudor Vladimiresc-Tatarasi- ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

1 camere
25 mp
Etaj 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

1.300 €
/ lună 4.11 € / mp / lună

Parcare de inchiriat Bd. Tudor Vladimirescu

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

316 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
20

599 €
/ lună

Apartament 2 camere | parcare | boxa Conest Gra ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 10
10E
Agenție

21 ore în urmă
9

380 €
/ lună

Apartament 2 camere + loc de parcare- Cartierul ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 6
Agenție

23 ore în urmă
4

1.280 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu birou, semicentru Iasi, zona Palas Mall, ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

80 mp utili
Agenție

19 ore în urmă
7

385 €
/ lună

Apartament 2 camere mobilat si utilat complet- ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
43 mp
Etaj 6
10E
Agenție

19 ore în urmă
5

350 €
/ lună

Apartament 2 camere SD,mobilat si utilat- Carti ...

Tudor Vladimirescu

La ~10km distanță

2 camere
44 mp