Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 9
Proprietari: 1
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

21.000 €
/ lună 32.81 € / mp / lună

Teren 640 mp, Proselnici, Miroslava

Proselnici

640 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
1

58.842 €
/ lună 18 € / mp / lună

MIROSLAVA - PROSELNICI, teren 3.269 mp,

Proselnici

3.269 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

59.900 €
/ lună 55.72 € / mp / lună

TEREN + casa batraneasca - PROSELNICI, 1075 MP ...

Proselnici

1.075 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

19.900 €
/ lună 30.38 € / mp / lună

TEREN intravilan - PROSELNICI 655 MP, 19.900 EU ...

Proselnici

655 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

19.500 €
/ lună 37.21 € / mp / lună

Teren de vanzare, 524mp, pret accesibil

Proselnici

524 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

75.600 €
/ lună 9 € / mp / lună

Teren 8400 mp extravilan, Miroslava-Vorovesti

Proselnici

8.400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
4

195.000 €
/ lună 13 € / mp / lună

Teren 15000 mp extravilan, Miroslava-Vorovesti, ...

Proselnici

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

19.000 €
/ lună 29.01 € / mp / lună

Teren intravilan Proselnici, Miroslava

Proselnici

655 mp teren
Agenție

Azi
1

32.000 €
/ lună 22.86 € / mp / lună

Proselnici - Miroslava, Parcela De Teren De 1.4 ...

Proselnici

1.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
6

45.990 €
/ lună 84.54 € / mp / lună

Valea Adanca - Teren Intravilan Cu Proiect Apro ...

Cornești

La ~5km distanță

544 mp teren
2E
Agenție

2 luni în urmă
1

45.000 €
/ lună 28.85 € / mp / lună

Teren intravilan, 1560mp, de vanzare in Cornest ...

Cornești

La ~5km distanță

1.560 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
2

81.606 €
/ lună 42 € / mp / lună

Comision 0%, Cornesti, Miroslava, Teren 1943 mp ...

Cornești

La ~5km distanță

1.943 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 81,606 € și 83.549 €

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

35 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Parcele teren intravilan Horpaz-Da

Dancaș

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

59.000 €
/ lună 53.88 € / mp / lună

Teren Plat! Deschidere 47ML! Toate Utilitatile! ...

Dancaș

La ~5km distanță

1.095 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

130.338 €
/ lună 39 € / mp / lună

Ocazie - Teren 3342mp Miroslava - Dancas

Dancaș

La ~5km distanță

3.342 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat, in Tatarasi, str Aurel ...

Balciu

La ~5km distanță

2 camere
54 mp
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

350 €
/ lună

Inchiriez apartament

Balciu

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă
1

100.000 €
/ lună 58.82 € / mp / lună

TEREN intravilan 1.700 mp Balciu - zona Bazei S ...

Balciu

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

330 €
/ lună

Inchiriez apartament 1 camera

Balciu

La ~5km distanță

2 camere
36 mp
Etaj 2
Agenție

5 luni în urmă
1

409.000 €
/ lună 64.96 € / mp / lună

Teren intravilan Centura Ciurbesti Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

6.296 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

10.000 €
/ lună 21.28 € / mp / lună

Teren Vorovesti- perfect pt investitie

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

470 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

55.500 €
/ lună 150 € / mp / lună

Teren de vanzare + autorizatie Parter + Etaj, V ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

370 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

27.000 €
/ lună 39.59 € / mp / lună

27.000e Teren intravilan Miroslava-Vorovesti 68 ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

682 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

44.500 €
/ lună 68.89 € / mp / lună

Teren pe malul lacului Ezareni, Miroslava, 646 ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

646 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

300 €
/ lună 0.75 € / mp / lună

Teren ?i spatiu de inchiriat .

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

400 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

102.000 €
/ lună 60 € / mp / lună

Teren Miroslava!

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
15

5.760 €
/ lună 6 € / mp / lună

Hala 960mp, Bratuleni - parc - Miroslava

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

960 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
5

120.000 €
/ lună 30.77 € / mp / lună

3900 mp Miroslava ( Balciu spre Valea Adanca )

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
3

48.000 €
/ lună 96 € / mp / lună

Teren intravilan Miroslava , 500 metri Cod:1609 ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

500 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
5

43.920 €
/ lună 80 € / mp / lună

Teren intravilan 549 mp, 23 ml deschidere Miros ...

Miroslava, Iași

La ~5km distanță

549 mp teren