Spaţii comerciale
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
8

572.340 €
/ lună 2,001.19 € / mp / lună

De vanzare spatiu comercial la Sfantu Gheorghe

Spitalului, Sfântu Gheorghe

286 mp utili

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună

Apartament de inchiriat, cu 3 camere, 70 mp, zo ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1 €
/ lună 0 € / mp / lună

Arenda unui teren de 2000 mp

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
11

400 €
/ lună

Apartament 2 camere central Sf. Ghoerghe

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 6
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
6

500 €
/ lună

Casa cu 1.924 mp teren, de inchiriat, Sfantu G ...

Exterior Est, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

6 camere
92 mp
1.924 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
8

300 €
/ lună
499 €
4.48 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Ultracentral, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

67 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

3.025 €
/ lună
2.500 €
6.97 € / mp / lună

Spatiu de depozitare, punct strategic, Sfantu G ...

Lunca Oltului, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă

399.000 €
/ lună 704.95 € / mp / lună

Imobil multifunctional, 566 mp utili, ideal pro ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

566 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
11

399.000 €
/ lună 704.95 € / mp / lună

Imobil multifunctional, 566 mp utili, ideal pro ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

566 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
8

500 €
/ lună 6.41 € / mp / lună

De inchiriat apartament cu 4 camere pentru biro ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

78 mp utili
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

250 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Sfantu Gheorgh ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
Agenție

2 luni în urmă
3

35.250 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Teren extravilan de vanzare pe Dealul Bunica!

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

4.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

200 €
/ lună

Garzoniera de inchiriat

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

370 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere 61 mp utili Sfan ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
61 mp
Etaj 1
Agenție

1 lună în urmă

900.000 €
/ lună 100 € / mp / lună

FILM! Complex agrozootehnic cu traditie, echipa ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

9.000 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

1.560 €
/ lună 6.07 € / mp / lună

Spatiu comercial vitrinat,dublu acces,257 mp,di ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

257 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă

1.500 €
/ lună

Spatiu multifunctional de inchiriat, strada Bor ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

6 camere
330 mp
828 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere decomandate I Ve ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3 camere
65 mp
10E
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

249 €
/ lună

Garsonieră de închiriat în Sf&#2 ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
28 mp
Etaj 5 / 8
8E
Agenție

1 lună în urmă
16

400 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de inchiriat , pe strada ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
47,65 mp
Agenție

1 lună în urmă
14

600 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Sfantu Gheorghe, in ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3 camere
82 mp
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

200 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
38 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

259 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 2
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

89.000 €
/ lună 1,034.88 € / mp / lună

Casuta aproape de Sfantu Gheorghe

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

3 camere
86 mp
86 mp teren
2008
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat î ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1 / 4
1980
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament cu 2 camere de închiriat î ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

2 camere
49 mp
Etaj 3 / 8
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

216 €
/ lună

Inchiriez garsoniera confort 1, Sf. Gheorghe

Est, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4
1990
Agenție

1 lună în urmă
1

301.200 €
/ lună 200 € / mp / lună

Teren intravilan I Panorama Lumii

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1.506 mp teren
Agenție

1 lună în urmă

400 €
/ lună 7.69 € / mp / lună

Spatiu comercial, pozitie apreciabila, Central ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

52 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
3

50.000 €
/ lună 34.48 € / mp / lună

Teren extravilan 1.450 mp, din care curti const ...

Central, Sfântu Gheorghe

La ~5km distanță

1.450 mp teren