Apartamente
Proprietăți unice: 2
Proprietari: 1
Agenție

Mai mult de un an
12

650 €
/ lună
600 €

Inchiriere 2 camere,lux,Tomis Park,cu parcare s ...

Tomis IV, Constanța

2 camere
43 mp
Etaj 8 / 9
9E
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

393 €
/ lună

De inchiriat 2 camere-semidecomandat-termen lun ...

Tomis IV, Constanța

2 camere
42 mp
Etaj 1
1974

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
9

500 €
/ lună

Apartament frumos, termen lung, complet dotat, ...

Boema, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 8
1986
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

500 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere

Boema, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter
1990
Agenție

6 luni în urmă
10

550 €
/ lună

Boema - apartament cu 3 camere - parter - terme ...

Boema, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Parter / 4
1980

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
8

360 €
/ lună

De inchiriat apartament 2 camere, mobilat, term ...

Boema, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Etaj 4 / 4
1978
Agenție

2 luni în urmă
7

380 €
/ lună

2 camere Boema, Tomis Nord

Boema, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1985
Agenție

2 luni în urmă
8

11.611 €
/ lună
9.596 €
12.17 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în zona Boema Con ...

Boema, Constanța

La ~5km distanță

954,81 mp utili
9E
1970
Agenție

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

2 camere Boema, Tomis Nord

Boema, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
51 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

700 €
/ lună

Apartament de inchiriat

Boema, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
70 mp
Agenție

5 luni în urmă
33

950 €
/ lună

TOMIS NORD BOEMA(COD03)- 3 Camere moderne cu l ...

Boema, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
60 mp
Parter / 4
1977
Agenție

5 luni în urmă
10

0 €
/ lună

Brotacei/Tomis 3 / Scoala 7 Apartament 2 cam , ...

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
45 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție

6 luni în urmă
4

3.540 €
/ lună
2.926 €
26.62 € / mp / lună

Spatiu Comercial Piata Brotacei

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

133 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

3.000 €
/ lună
3.300 €
37.50 € / mp / lună

Spatiu comercial 80 mp Piata Brotacei Constanta

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

80 mp utili
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 3,000 € și 3.300 €
Agenție

3 luni în urmă
8

800 €
/ lună

3 camere, Tomis III / Brotacei, bloc nou, parca ...

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 7 / 10
2012
Agenție

1 lună în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat China Mall/Bro ...

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 6 / 10
10E
Agenție

2 luni în urmă
11

370 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Tomis 3 (zona ...

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Agenție

3 zile în urmă
10

460 €
/ lună

Apartament de inchiriat zona Brotacei cu 2 came ...

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 săptămâni în urmă

2.200 €
/ lună 9.24 € / mp / lună

Spatiu Comercial 238 mp, Cladire Noua de Birour ...

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

238 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă

700 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial 70 mp, Etaj 3, zona Brotacei

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

350 €
/ lună

Apartament 2 camere - zona Brotacei - centrala ...

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Etaj 3 / 4
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

1.750 €
/ lună 7.20 € / mp / lună

Spa?iu comercial pia?a Brotacei - 243 mp

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

243 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
10

1.751 €
/ lună 7.61 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat demisol zona Brotacei

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

230 mp utili
2017
Agenție

2 luni în urmă
7

500 €
/ lună

APARTAMENT 2 CAMERE | ZONA TOMIS NORD | TERMEN ...

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
46 mp
Etaj 1 / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

369 €
/ lună

Proprietar inchiriez apartament

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Etaj 3
1960
Agenție

1 lună în urmă
5

360 €
/ lună

Apartament 2 camere - zona Brotacei - centrala ...

Brotăcei, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
34 mp
Etaj 3 / 4
4E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 360 € și 369 €
Agenție

9 luni în urmă
6

450 €
/ lună

City / apartament 2 camere /parter

City Park Mall, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Parter / 4
1988
Agenție

Mai mult de un an
7

400 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

City Park Mall, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 2
2009
Agenție

8 luni în urmă
6

30 €
/ lună

Inchiriez garsoniera,zona City,in regim hotelie ...

City Park Mall, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
34 mp
Agenție

7 luni în urmă
12

430 €
/ lună

2 camere ,vedere City Mall , centrala gaze ,eta ...

City Park Mall, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 1 / 3
3E