Proprietăți unice: 9
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

1.800 €
/ lună 18.37 € / mp / lună

Spatiu comercial Poarta 6

Poarta 6, Constanța

98 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
5

280 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat in Poarta 6

Poarta 6, Constanța

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 5
5E
Agenție

Mai mult de un an
7

4.500 €
/ lună

VILA | PENSIUNE | 10 CAMERE | 10 BAI

Poarta 6, Constanța

10 camere
500 mp
330 mp teren
2E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 săptămâni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Poarta 6 bloc ...

Poarta 6, Constanța

2 camere
50 mp
1985
8E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

1.600 €
/ lună

Garsoniera poarta 6 spatioasa

Poarta 6, Constanța

1 camere
42 mp
Etaj 5
2000
Agenție

1 lună în urmă
4

139.500 €
/ lună 296.81 € / mp / lună

Teren intravilan Poarta 6 | 465 mp | Utilitati ...

Poarta 6, Constanța

470 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
7

19 €
/ lună 0.19 € / mp / lună

Spatiu evenimente Poarta 6

Poarta 6, Constanța

100 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

250 €
/ lună

ofer garsoniera spre inchiriere

Poarta 6, Constanța

1 camere
24 mp
Etaj 4
1977
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

19 €
/ lună

Inchiriez Garsoniere

Poarta 6, Constanța

1 camere
21 mp
Etaj 1
1980

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
13

550 €
/ lună

Apartament situat in zona FAR, in bloc nou

Far, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 8
2022
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

360 €
/ lună

Inchiriez ap 2 camere ,La FAR ,CONSTANTA, nemob ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4
1985
Agenție

6 luni în urmă
6

250 €
/ lună

Billa-garsoniera,etaj 1, mobilata și utila ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Etaj 1 / 4
4E

Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
28

2.795 €
/ lună 18.03 € / mp / lună

Cladire premium, etaj 2 | 150 mpu + terase 57 m ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

155,7 mp utili
2E
2026
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
1

2.200 €
/ lună 24.44 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial 260 mp zona Far

Far, Constanța

La ~5km distanță

90 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriez garsoniera

Far, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 250 € și 272 €
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună

Inchiriere garsoniera zona Far/ Billa

Far, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 1
1989
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

605 €
/ lună
500 €
8.18 € / mp / lună

Spatiu 75 mp., ideal Pilates/Yoga/recuperare, c ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

74 mp utili
Agenție

1 lună în urmă

450 €
/ lună

Far - Apartament cochet 2 cam dec , etaj 2 cent ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 2
1980
Agenție

3 luni în urmă
22

2.783 €
/ lună
3.188 €
5.28 € / mp / lună

Zona Industriala , hala frigorifica 527 mp., cu ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
9

250 €
/ lună

Garsoniera Semidecomandata Zona Far, Vedere spr ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
25 mp
Etaj 2 / 3
1999
Agenție

2 luni în urmă
20

400 €
/ lună

Apartament 2 camere zona Far - Abator 400 euro

Far, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 3 / 6
6E
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 400 € și 430 €
Agenție

3 luni în urmă
6

370 €
/ lună

Apartament doua camere cu centrala gaze zona F ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 6
1984
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

450 €
/ lună
400 €

Apartament 1 camera decomandat (Studio)

Far, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
41 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

265 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat Far etaj 2

Far, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Etaj 2 / 4
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
18

883 €
/ lună
791 €
17.66 € / mp / lună

NOU! Spatii de birouri premium de inchiriat | B ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

50 mp utili
2E
2026
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună

Garsoniera Far

Far, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
20 mp
Etaj 3
1977
Agenție

8 luni în urmă
16

500 €
/ lună

FAR 2 CAMERE BLOC NOU, MOBILAT SI UTILAT CENTRA ...

Far, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 7
2021
Agenție

1 lună în urmă
4

320 €
/ lună

Garsoniera zona Far

Far, Constanța

La ~5km distanță

2 camere
22 mp
Etaj 3
1977
Agenție

2 luni în urmă
10

350 €
/ lună

Garsoniera decomandata zona Far.

Far, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
30 mp
Etaj 4 / 4
1983
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună

Garsoniera Far - 22 mp 300 E

Far, Constanța

La ~5km distanță

1 camere
22 mp
Etaj 2
4E